Mistrzostwa Polski Młodzików – Zgierz 2021.

W tegorocznych MP nasz klub reprezentowało 9 zawodników. Dwa dni sportowych zmagań dały efekt w postaci brązowego medalu drużynowego dziewcząt a zarazem tytuł II Wicemistrzyń Polski w konkurencji drużynowej.

13 września 2021 Czytaj więcej

III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

5 września 2021 Czytaj więcej

III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego – Supraśl.

W ostatni weekend wakacji zawitaliśmy na zawody do Supraśla – ponad 500-letniego miasteczka, zwanego również Perłą Podlasia.

16 sierpnia 2021 Czytaj więcej

XVI Międzynarodowy Puchar Beskidów – Żywiec, 19-20.06.2021r.

Klub reprezentowało 5 młodzików oraz 6 kadetów. Warunki do strzelania dosyć wymagające z powodu upału.

21 czerwca 2021 Czytaj więcej

II runda Pucharu Polski Kadetów w Łucznictwie – Kielce, 5 czerwca 2021r.

Do rywalizacji na torach kieleckiej Stelli stanęło ponad 200-stu zawodników i zawodniczek z całego kraju. Stawką były punkty do Pucharu Polski, oraz kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

6 czerwca 2021 Czytaj więcej

Puchar Gór Stołowych – 29 maja, Ścinawka(dolnośląskie).

Ponad setka zawodników, data zawodów majowa, ale pogoda listopadowa – deszcz, silny wiatr i temperatura poniżej 10 stopni Celsjusza.
Jako pierwsi strzelali kadeci, musieli zmagać się z silnym wiatrem, co przy odległości 60 metrów do tarczy sprawia spore problemy.

30 maja 2021 Czytaj więcej

XV Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego – Warszawa , 22-23 Maj 2021r.

W Warszawie meldujemy się w piątek wieczorem, bo to jednak 300 km, a zawody w sobotę od rana, więc warto przespać się w hotelu, aby wypoczętym przystąpić do rywalizacji. W sobotę rozgrywano turniej kadetów, w którym wystartowało 9-cioro naszych zawodników.

24 maja 2021 Czytaj więcej

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – Prudnik, 15 maja 2021r.

Doskonale zaprezentowała się Natalia Lepa, która zdecydowanie zwyciężyła wśród pań ze świetnym wynikiem 627 pkt!