Odwołany trening w dniu 27 września 2018

Z racji wyjazdu na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, trening grupy początkującej w czwartek 27 września 2018 zostaje odwołany.

23 września 2018 Czytaj więcej

Ogólnopolska Liga Młodzików

Dzisiaj na torach łuczniczych “Płaszowianki” Kraków odbyła się finałowa runda Ogólnopolskiej Ligi Młodzików.

23 września 2018 Czytaj więcej

Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika – Kraków

Tegoroczny Lajkonik zaskoczył przede wszystkim brakiem deszczu, co w krakowskich zawodach nie zdarzyło się od 4 lat!

23 września 2018 Czytaj więcej

Finał Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

Na dzisiejszych zawodach, na torach łuczniczych przy ul. Tunkla w Rudzie Śląskiej, odbyło się podsumowanie wszystkich czterech edycji ŚLDiM w Łucznictwie. Nasi zawodnicy zdobyli aż 12 pucharów.

16 września 2018 Czytaj więcej

IV runda Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

Byliśmy dziś organizatorami IV-ej, ostatniej rundy ŚLDiM w Łucznictwie. Oprócz naszych zawodników, w zawodach wystartowali młodzi łucznicy z Toszka i Bytomia.

16 września 2018 Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Młodzików – Żywiec 2018

Jechaliśmy do Żywca z dużymi nadziejami, ale to co się tam wydarzyło, zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszego klubu. Nasi zawodnicy poszli na całość i zdominowali tegoroczne Mistrzostwa Polski!

10 września 2018 Czytaj więcej

VII Klubowy Turniej Łuczniczy Bytom Stolarzowice

Podobno w całej Polsce dziś słonecznie, tylko na Górnym Śląsku ulewy. W Stolarzowicach były one tak intensywne, że dzisiejsze zawody organizatorzy przerwali w połowie, przyjmując klasyfikację po odległościach długich za klasyfikację końcową.

3 września 2018 Czytaj więcej

Scyzoryk Cup – Kielce

W sobotę, 25 sierpnia, w przedostatni dzień naszego zgrupowania rozegraliśmy zawody podsumowujące tegoroczny obóz pod nazwą “Scyzoryk Cup”. Do rywalizacji oprócz naszych zawodników stanęli rówieśnicy przebywający również na obozie sportowym w ramach Świętokrzyskiej Kadry Młodzików.

26 sierpnia 2018 Czytaj więcej

Chrzest obozowy

Jak co roku, najstarsi zawodnicy urządzili chrzest wszystkim, którzy po raz pierwszy pojechali na obóz. Było chrzczenie jajem i mąką, jedzenie obozowej papki, tor przeszkód z jajkiem na łyżce, konkurs strzelecki z samodzielnie wykonanych łuków, bicie “kotów” ramionami.

26 sierpnia 2018 Czytaj więcej

Centrum Nauki Da Vinci

Dziś, zamiast porannego treningu, była wizyta w Centrum Nauki Leonardo Da Vinci w Podzamczu. Świetna zabawa dla wszystkich bez wyjątku!

21 sierpnia 2018 Czytaj więcej

Puchar Małoposki

Klub “Sokole Oko” z Zawadki, małej miejscowości nieopodal Wadowic, był organizatorem IV Rundy Pucharu Małopolski Młodzików i Dzieci w Łucznictwie.

3 lipca 2018 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)