Puchar Śląska w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta Michała Pierończyka – Ruda Śląska, 17 września.

Doskonała pogoda i duża frekwencja to przepis na udane zawody. Na tegorocznym Pucharze Śląska odwiedziły nas kluby z województw: dolnośląskiego (Victoria Ścinawka, Piast Nowa Ruda, Talent Wrocław), świętokrzyskiego (Stella Kielce), małopolskiego ( Diana Wolbrom), śląskiego (Czarna Strzała Bytom, Tempo Stolarzowice) oraz goście z Moraw – Lukostrelba Ostrawa.
Zawody przebiegły sprawnie, w rodzinnej atmosferze. Miłym gestem był poczęstunek dla wszystkich naszych gości w postaci grilla i domowych wypieków ufundowany i podany przez Rodziców naszych zawodników.
Naszym zawodnikom udało się zdobyć aż 11 medali, dzięki czemu zwyciężyliśmy w klasyfikacji medalowej, wyniki szczegółowe znajdują się w galerii, do obejrzenie której serdecznie zapraszamy.
W dekoracji zwycięzców uczestniczył Wiceprezydent Jacek Morek, który również oddał kilka strzałów do tarczy, w tym raz do 10-tki!
Podziękowania składamy Urzędowi Miasta Ruda Śląska za dofinansowanie imprezy, oraz Rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie i fantastyczny poczęstunek!
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)