Uczniowski klub sportowy "Grot"

Klub łuczniczy Dla każdego

dla dzieci / dla młodzieży / dla dorosłych

dla łuczników klasycznych / tradycyjnych / bloczkowych

Aktualności

Pozostałe aktualności

GRUPA POCZĄTKUJĄCA I REKREACYJNA – ZMIANA TRENINGÓW !!!

W związku z okresem wakacyjnym i wyjazdem na obóz sportowy zostają zmienione dni i godziny treningów. Podajemy szczegółowy plan treningów począwszy od dnia dzisiejszego. 10.07.2020 piątek – 16:00-17:30 17.07.2020 piątek – 16:00-17:30 19.07.2020 niedziela – 10:00-11:30 24.07.2020 piątek – 16:00-17:30 Od 25.07.2020 do 16.08.2020 jesteśmy na zgrupowaniu sportowym i w tym okresie treningów dla grupy […]

8 lipca 2020 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – Głuchołazy, 4 lipca 2020r.

Na starcie dzisiejszych zawodów stanęło 140 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora młodszego, reprezentujących kluby z terenu całego kraju.

4 lipca 2020 Czytaj więcej

37 Memoriał Ireny Szydłowskiej – Warszawa 26-28 czerwiec 2020r.

W rundzie eliminacyjnej o wejście do czwórki w konkurencji mikst walczyli D.Ratyńska i J.Sroka, niestety przegrali ten pojedynek i ostatecznie zajęli 8 m-ce. W pojedynkach indywidualnych niestety nie było lepiej, bo nikt z naszych nie wszedł do finałowej 8-mki. Najbliżej tej sztuki był J.Sroka, który w pojedynku 1/8 w barażu strzelił razem z rywalem po 10-tce a w strzelaniu powtórzonym obaj strzelili 8-mki – niestety rywal Kuby był 4mm bliżej środka tarczy – taki jest sport…

29 czerwca 2020 Czytaj więcej

Terminy treningów

Grupa rekreacyjna

  • Poniedziałek-
  • Wtorek-
  • Środa16:00-18:00
  • Czwartek-
  • Piątek-
  • Sobota-
  • Niedziela10:00-12:00
Trener

Rafał Lepa

Grupa Początkująca

  • Poniedziałek-
  • Wtorek-
  • Środa16:00-18:00
  • Czwartek-
  • Piątek-
  • Sobota-
  • Niedziela10:00-12:00
Trener

Rafał Lepa

Grupa Zaawansowana

  • Poniedziałek15:00 – 17:00
  • Poniedziałek17:00 – 19:00
  • Wtorek15:00 – 17:00
  • Wtorek17:00 – 19:00
  • Środa-
  • Czwartek15:00 – 17:00
  • Czwartek17:00 – 19:00
  • Piątek15:00 – 17:00
  • Piątek17:00 – 19:00
  • Sobota10:00 – 12:00
  • Sobota12:00 - 14:00
  • Niedziela12:00 - 14:00
Trener

Dariusz Wyciślik / Rafał Lepa

Najbliższe zawody

26
Lipiec
2020

Warszawa

Memoriał Ireny Szydłowskiej

26 czerwca 2020
4
Lipiec
2020

Głuchołazy

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

4 lipca 2020
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)