2018
I miejsce (łuk bloczkowy)
– Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Krzysztof Kurpas
I miejsce (łuk bloczkowy) – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Krzysztof Kurpas
II miejsce (mikst) – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Natalia Lepa, Adrian Szłapak
III miejsce (indywidualnie) – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów – Mateusz Porębski
I miejsce (indywidualnie) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Natalia Lepa
III miejsce (indywidualnie) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Karolina Hernicka
II miejsce (indywidualnie) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Jakub Sroka
III miejsce (indywidualnie) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Adrian Szłapak
I miejsce (drużynowo) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Natalia Lepa, Karolina Hernicka, Dominika Ratyńska, Dominika Brzezina
II miejsce (drużynowo) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Jakub Sroka, Adrian Szłapak, Paweł Korzonek, Mateusz Synowiec
I miejsce (mikst) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Natalia Lepa, Adrian Szłapak
II miejsce (mikst) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Karolina Hernicka, Jakub Sroka

2017
II miejsce (indywidualnie) –  Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików -Wiktor Szreder
II miejsce (indywidualnie) – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na odległości 50m – Joanna Żymiec
III miejsce (mikst) – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Joanna Żymiec, Konrad Derecki
III miejsce (łuk bloczkowy) – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Krzysztof Kurpas
II miejsce (łuk bloczkowy) – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców na torach otwartych – Krzysztof Kurpas

2016
II miejsce (drużynowo) –  Mistrzostwa Polski Młodzików – Denis Biały,Arkadiusz Mróz, Sebastian Ziętek
II miejsce (drużynowo) – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Patrycja Boniek, Dominika Klyszcz, Justyna Wyciślik
III miejsce (drużynowo) – Puchar Europy Juniorów, Węgry – Justyna Wyciślik
III miejsce (drużynowo) – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Denis Biały, Arkadiusz Mróz, Sebastian Ziętek
III miejsce (indywidualnie) – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Wiktor Szreder
I miejsce (drużynowo) – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Karolina Skawińska, Dominika Klyszcz, Justyna Wyciślik

2015
III miejsce (indywidualnie) – Mistrzostwa Polski Młodzików – Justyna Wyciślik
I miejsce (indywidualnie) – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Mateusz Porębski
I miejsce (mikst) – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Patrycja Boniek, Mateusz Porębski
III miejsce (indywidualnie) – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Marcel Pilarek
III miejsce (drużynowo) – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Marcel Pilarek, Arkadiusz Mróz, Sebastian Ziętek, Wiktor Szreder

UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)