Puchar Jesieni dla najmłodszych zawodników z grupy początkującej.

Wczoraj, 04.10.2023 na naszych klubowych torach odbył się Puchar Jesieni dla najmłodszych zawodników z grupy początkującej. 😉
Poza pierwszymi trójkami na które czekały puchary, medale i słodkości każdy zawodnik otrzymał medal za uczestnictwo, drobny słodki upominek oraz lekcję jak wyglądają zawody łucznicze. 💪🏻
Oto wyniki wśród dziewczynek:
1 m-ce Alicja Marciniak 245 pkt
2 m-ce Alicja Zdybek 226 pkt
3 m-ce Zuzanna Kucharska 220 pkt
4 m-ce Agata Paszkowska 196 pkt
5 m-ce Maria Anuszkiewicz 181 pkt
6 m-ce Maria Golis 169 pkt
7 m-ce Małgorzata Bartmańska 166 pkt
Wyniki wśród chłopców:
1 m-ce Kacper Wróbel 265 pkt
2 m-ce Eryk Franosz 253 pkt
3 m-ce Aleksander Sikora 252 pkt
4 m-ce Ksawery Rokita 232 pkt
5 m-ce Bartosz Aniśko 215 pkt
6 m-ce Kacper Wabnic 207 pkt
7 m-ce Antoni Widzyk 205 pkt
8 m-ce Maciej Kalinowski 189 pkt
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)