Zawodnicy Grotu w finałach Pucharu Polski!

W sobotę 7.10.2023 w Zgierzu Natalia Lepa w konkurencji łuków klasycznych oraz Rafał Czapaj w konkurencji łuków barebow wystartują w Finałowej Rundzie Pucharu Polski w Łucznictwie. Do rundy finałowej zakwalifikowało się po 8 najlepszych zawodników i zawodniczek w Polsce w łukach klasycznych i po 4 zawodników i zawodniczek w łukach barebow. Pierwszy pojedynek w 1/4 finału Natalia Lepa stoczy z zawodniczką „Piątki” Zgierz Martyną Wieczorek o godzinie 10.00, a Rafał ztoczy bój w 1/2 finału z Tomaszem Zubikiem z „Rokisu” Radzymin o godz.14.00. Serdecznie gratulujemy obojgu zawodnikom awansu do tak elitarnego grona i trzymamy kciuki za jak najlepszy występ!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)