Zawody kwalifikacyjne Kadry Narodowej Juniorów i Juniorów młodszych do Pucharu Europy w Catez.

W pierwszym tegorocznym starcie na torach kieleckiej KS Stella notujemy sukces – nasza zawodniczka, Natalia Lepa zakwalifikowała się do zawodów Pucharu Europy U21 w słoweńskim Catez , które odbędą się w dniach 1-6 maja!
Natalia zarówno w kwalifikacjach jak i w klasyfikacji open zajęła 2 miejsce bijąc własny rekord życiowy!
Pozostali nasi zawodnicy, co prawda nie stanęli na podium, ale strzelili również satysfakcjonujące nas wyniki. Należy pamiętać, że to dopiero początek sezonu, a forma sportowa ma przyjść podczas najważniejszych zawodów, czyli OOM oraz MP😉
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)