Zawodnicy UKS „Grot” w I Rundzie Pucharu Polski FIELD WA 2014 r.

Dopełnieniem pracowitego weekendu dla prawie wszystkich zawodniczek i zawodników UKS „GROT” były zawody I Rundy Pucharu Polski FIELD WA rozegrane w okolicach „Grzybówki”, uroczych terenów rekreacyjnych Rybnika. Fieldowa reprezentacja naszego klubu zaliczyła udany start, sięgając w poszczególnych kategoriach po czołowe lokaty. Pod nieobecność naszych juniorów młodszych oraz młodziczek i młodzika, którzy startowali na tarczowych zawodach łucznictwa klasycznego w innych miastach, udane zastępstwo dali: najmłodszy reprezentant UKS „Grot”, Sebastian Ziętek, wygrywając kategorię „łuk klasyczny – kadet” oraz Paweł Wichary zajmując 1 miejsce w kategorii „łuk bloczkowy – junior”. Bardzo dobry występ na swoim koncie odnotowała Agnieszka Taras, zajmując 1 pozycję w kategorii „łuk klasyczny – seniorka”, pozostawiając w pokonanym polu wiele bardziej doświadczonych i rutynowanych rywalek. W kategorii „łuk klasyczny – senior”, zawody na drugim miejscu zakończył Adam Ścibski, a o jedno oczko niżej sklasyfikowano Romana „Młodszego kolegę” Franika. W tej samej kategorii Maciej Gnacy został ostatecznie sklasyfikowany na 8 pozycji, natomiast debiutant Tomasz Nazim na 9. W najliczniej i najsilniej obsadzonej kategorii „łuk bloczkowy – senior”, Michał Kopeć ukończył rywalizację zajmując ostatecznie jedną z czołowych lokat. Odrobinę gorzej poszło tym razem Pawłowi „Pablo” Tobijańskiemu, sklasyfikowanemu poza pierwszą ósemką. Z niezrozumiałych przyczyn formalno – proceduralnych, nasz główny faworyt do czołowych lokat, najlepszy „bloczkowiec” UKS „GROT” Paweł „Łubudubu” Kieruzel, wystartował tym razem poza głównym konkursem i nie był brany pod uwagę podczas klasyfikacji turniejowej.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)