Zawodnicy UKS „Grot” w I Rundzie Pucharu Polski FIELD WA 2014 r.

Dopełnieniem pracowitego weekendu dla prawie wszystkich zawodniczek i zawodników UKS „GROT” były zawody I Rundy Pucharu Polski FIELD WA rozegrane w okolicach „Grzybówki”, uroczych terenów rekreacyjnych Rybnika. Fieldowa reprezentacja naszego klubu zaliczyła udany start, sięgając w poszczególnych kategoriach po czołowe lokaty. Pod nieobecność naszych juniorów młodszych oraz młodziczek i młodzika, którzy startowali na tarczowych zawodach łucznictwa klasycznego w innych miastach, udane zastępstwo dali: najmłodszy reprezentant UKS „Grot”, Sebastian Ziętek, wygrywając kategorię „łuk klasyczny – kadet” oraz Paweł Wichary zajmując 1 miejsce w kategorii „łuk bloczkowy – junior”. Bardzo dobry występ na swoim koncie odnotowała Agnieszka Taras, zajmując 1 pozycję w kategorii „łuk klasyczny – seniorka”, pozostawiając w pokonanym polu wiele bardziej doświadczonych i rutynowanych rywalek. W kategorii „łuk klasyczny – senior”, zawody na drugim miejscu zakończył Adam Ścibski, a o jedno oczko niżej sklasyfikowano Romana „Młodszego kolegę” Franika. W tej samej kategorii Maciej Gnacy został ostatecznie sklasyfikowany na 8 pozycji, natomiast debiutant Tomasz Nazim na 9. W najliczniej i najsilniej obsadzonej kategorii „łuk bloczkowy – senior”, Michał Kopeć ukończył rywalizację zajmując ostatecznie jedną z czołowych lokat. Odrobinę gorzej poszło tym razem Pawłowi „Pablo” Tobijańskiemu, sklasyfikowanemu poza pierwszą ósemką. Z niezrozumiałych przyczyn formalno – proceduralnych, nasz główny faworyt do czołowych lokat, najlepszy „bloczkowiec” UKS „GROT” Paweł „Łubudubu” Kieruzel, wystartował tym razem poza głównym konkursem i nie był brany pod uwagę podczas klasyfikacji turniejowej.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Turniej Mikołajkowy – Legnica 4/12/2022r

Dzisiaj w Legnicy rywalizowaliśmy w kategorii open, po kwalifikacjach odbyły się pojedynki od 1/8

4 grudnia 2022 Czytaj więcej

Turniej Mikołajkowy – Legnica 3/12/2022r

Start w Turnieju Mikołajkowym w Legnicy to już taka nasza grudniowa tradycja.

3 grudnia 2022 Czytaj więcej

Nasi zawodnicy w Kadrze Narodowej

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na I półrocze 2023r. W składzie znalazło się 7-mioro naszych zawodników!

2 grudnia 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)