Zawodnicy UKS „Grot” w I Rundzie Pucharu Polski FIELD WA 2014 r.

Dopełnieniem pracowitego weekendu dla prawie wszystkich zawodniczek i zawodników UKS „GROT” były zawody I Rundy Pucharu Polski FIELD WA rozegrane w okolicach „Grzybówki”, uroczych terenów rekreacyjnych Rybnika. Fieldowa reprezentacja naszego klubu zaliczyła udany start, sięgając w poszczególnych kategoriach po czołowe lokaty. Pod nieobecność naszych juniorów młodszych oraz młodziczek i młodzika, którzy startowali na tarczowych zawodach łucznictwa klasycznego w innych miastach, udane zastępstwo dali: najmłodszy reprezentant UKS „Grot”, Sebastian Ziętek, wygrywając kategorię „łuk klasyczny – kadet” oraz Paweł Wichary zajmując 1 miejsce w kategorii „łuk bloczkowy – junior”. Bardzo dobry występ na swoim koncie odnotowała Agnieszka Taras, zajmując 1 pozycję w kategorii „łuk klasyczny – seniorka”, pozostawiając w pokonanym polu wiele bardziej doświadczonych i rutynowanych rywalek. W kategorii „łuk klasyczny – senior”, zawody na drugim miejscu zakończył Adam Ścibski, a o jedno oczko niżej sklasyfikowano Romana „Młodszego kolegę” Franika. W tej samej kategorii Maciej Gnacy został ostatecznie sklasyfikowany na 8 pozycji, natomiast debiutant Tomasz Nazim na 9. W najliczniej i najsilniej obsadzonej kategorii „łuk bloczkowy – senior”, Michał Kopeć ukończył rywalizację zajmując ostatecznie jedną z czołowych lokat. Odrobinę gorzej poszło tym razem Pawłowi „Pablo” Tobijańskiemu, sklasyfikowanemu poza pierwszą ósemką. Z niezrozumiałych przyczyn formalno – proceduralnych, nasz główny faworyt do czołowych lokat, najlepszy „bloczkowiec” UKS „GROT” Paweł „Łubudubu” Kieruzel, wystartował tym razem poza głównym konkursem i nie był brany pod uwagę podczas klasyfikacji turniejowej.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)