XXXII Memoriał Trenerów Stelli Kielce.

Gościliśmy dzisiaj w Kielcach na dorocznym Memoriale Trenerów Stelli. Na starcie ponad setka zawodników z aż 13 klubów z województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Z powodu tak dużej frekwencji, zawodników podzielono na 4 tury, my strzelaliśmy w 2-giej. Wracamy z Kielc z jednym srebrnym medalem Krzysztofa Kuli w kat. młodzików. Wśród kadetów najlepiej zaprezentowali się : Szymon Czarnik – 541 pkt i 4 m-ce, Karolina Grudzień – 538 pkt i 4 m-ce oraz Małgorzata Gebauer – 529 pkt i 6 m-ce.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)