XXXI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Legnica 2021r.

Na starcie blisko 240 zawodników z około 40-tu klubów z całej Polski. Mistrzostwa te śmiało możemy nazwać Międzynarodowymi, a to za sprawą występu sporej ekipy zawodników z Ukrainy, reprezentujących żywiecki „Łucznik”.
Zawody w ostatniej chwili (dzień przed), decyzją Zarządu PZŁucz, zmieniły regulamin. Skrócono je do jednego dnia i wyniki kwalifikacji były wynikami ostatecznymi, a więc pominięto rundę eliminacyjną – czyli to co w łucznictwie najistotniejsze i najciekawsze.
Zdobyliśmy 2 medale, a tym samy tytuły II-ich Wicemistrzów Polski:
brązowy 🥉 – Natalia Lepa, Mateusz Synowiec w konkurencji mikst;
brązowy 🥉 – Mateusz Synowiec, Adrian Szłapak, Jakub Sroka, Paweł Korzonek w konkurencji zespołowej;
Drugi mikst w składzie: Dominika Ratyńska/Adrian Szłapak zajął również wysokie VIII m-ce.
Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Lepa, Dominika Ratyńska, Aleksandra Antoniak, Dominika Brzezina zajęła VII miejsce.
Szczegółowe wyniki zawodów dostępne pod linkiem
https://www.ianseo.net/Details.php?toId=8208
W przyszłą sobotę czeka nas ostatni w tym sezonie start na hali – Mistrzostwa Polski Młodzików.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)