XXVII Memoriał Trenerów „Stelli” Kielce w Łucznictwie

W sobotę, 26 stycznia, skonfrontowaliśmy naszych podopiecznych z zawodnikami świętokrzyskich i małopolskich klubów, startującymi na zawodach w Kielcach. Nasza ekipa liczyła 12 zawodników i trzech trenerów. Były to pierwsze w tym roku zawody halowe, a dla nas ważny sprawdzian formy sportowej. Trzeba przyznać, że jak na środek okresu przygotowawczego, padły bardzo zadowalające wyniki. W efekcie zawodnicy „Grotu” zdobyli aż 8 medali, w niektórych kategoriach zajmując wszystkie trzy miejsca na podium!

Oto szczegółowe wyniki:
Kat. Dzieci starsze:
1 m-ce – Pola Paczyńska
2 m-ce – Karolina Grudzień
3 m-ce – Kinga Ratyńska
5 m-ce – Hania Kuś

Kat Młodziczki:
1 m-ce – Natalia Lepa
2 m-ce – Dominika Brzezina
3 m-ce – Dominika Ratyńska

Kat. Młodzicy:
1-m-ce – Jakub Sroka
2 m-ce – Adrian Szłapak
6 m-ce – Mateusz Synowiec

Kat Kadeci:
6 m-ce Marcin Lesiński

Do Halowych Mistrzostw Polski zostało trochę czasu, po drodze jeszcze kilka startów kontrolnych, mamy nadzieję, że forma będzie rosła i osiągnie swój szczyt na najważniejszych zawodach sezonu.

Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)