XXII Memoriał Trenerów – Dąbrowa Tarnowska – 25/02/2023r.

W sobotę gościliśmy w Dąbrowie Tarnowskiej na corocznym Memoriale Trenerów MLKS Dąbrovia. Zawody dobrze zorganizowane, na które zawsze chętnie się jeździ, dziękujemy za zaproszenie. Ogromne zainteresowanie przełożyło się na sporą frekwencję, co zmusiło organizatorów do podziału zawodników na 2 grupy.
Jako pierwsi strzelali młodzicy, gdzie świetną formą błysnęli nasi najmłodsi zawodnicy zajmując: Krzysztof Kula – 1 m-ce, Bartosz Podżorski (z taką samą liczbą pkt. ale mniej 10-tek) – 2 m-ce, Dawid Hadryś tuż za podium na 4 m-cu!
Po młodzikach do strzelania przystąpiła kategoria open (wszyscy od kadeta po seniorów). Juniorzy strzelali w kategorii łuków klasycznych, w kategorii barebow – Rafał Czapaj, a w kategorii łuków bloczkowych strzelaliśmy my – obaj trenerzy 🎯, przez to zdjęć może trochę mało, ale mieliśmy zajęte ręce 🤣. Wyniki kwalifikacji tej grupy na jednym ze zdjęć w galerii.
Do 1/4 finału dostali się:
łuk klasyczny – Natalia Lepa, Adrian Szłapak,
łuk barebow – Rafał Czapaj,
łuk bloczkowy – Dariusz Wyciślik.
W wyniku rozegranych pojedynków ostateczne miejsca naszych finalistów to:
klasycy – Natalia Lepa – 5 m-ce, Adrian Szłapak – 4 m-ce,
barebow – Rafał Czapaj – 1 m-ce!
bloczki – Dariusz Wyciślik – 7 m-ce
Gratulujemy wyników oraz zajętych miejsc,
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)