XX Memoriał Trenerów: Gerarda Borsy, Janusza Czuba, Janusza Hudyki – Dąbrowa Tarnowska 6 marca 2021r.

Ponad 150 zawodników z czterech województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i śląskiego stanęło na starcie tegorocznego Memoriału Trenerów „Dąbrovii” Dąbrowa Tarnowska.
Rywalizacja wśród łuczników klasycznych przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: młodzicy oraz open. W ramach kwalifikacji wszyscy strzelali 2 rundy halowe, a do pojedynków awansowało najlepszych 8 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii. Do finałowej rundy eliminacyjnej awansowało 6-cioro naszych podopiecznych:
młodzicy – Daniel Kamiński, Filip Sporek
młodziczki – Magdalena Górska, Małgorzata Gebauer
open mężczyźni – Adrian Szłapak
open kobiety – Natalia Lepa
Z pierwszego przejścia zwycięsko wyszły tylko Małgorzata Gebauer oraz Natalia Lepa awansując tym samym do półfinałów. Po bardzo zaciętych, wyrównanych pojedynkach półfinałowych obie nasze reprezentantki co prawda przegrały miejsca w finale, ale za to świetnie powalczyły do końca i obie wyszły zwycięsko z potyczek o brąz!
Wyjeżdżamy z Dąbrowy z dwoma miejscami na podium w doskonałych humorach ze sporym bagażem nowych doświadczeń.
A już za dwa tygodnie w Halowych Mistrzostwach Polski powalczą juniorzy młodsi, a tydzień później młodzicy.
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)