XVIII Puchar Wsi Krakowskiej w Zabierzowie

W sobotę, 15 czerwca 2019, nasi najmłodsi zawodnicy – dzieci młodsze oraz dzieci starsze – wzięli udział w kolejnym już Pucharze Wsi Krakowskiej. Zawody organizowane przez zaprzyjaźniony ULKS „GROT” Zabierzów odbyły się szybko i sprawnie, mimo bardzo wysokich temperatur i ostrego słońca. Na torach walczyło 11 zawodników z naszego klubu, którzy przywieźli ze sobą 6 medali.

Szczegółowe wyniki poniżej:

Kategoria Apacze – dziewczęta:
3 m-ce – Agnieszka Ficek

Kat. Apacze – chłocy:
2 m-ce – Aleks Chudy – 342/360 pkt
3 m-ce – Sebastian Olearczyk – 340/360 pkt

Kat. dzieci starsze – dziewczęta:
2 m-ce – Kinga Ratyńska – 659/720 pkt
3 m-ce – Karolina Grudzień – 657/720 pkt
6 m-ce – Hania Kuś – 636/720 pkt

Kat. dzieci starsze – chłopcy:
1 m-ce – Daniel Kamiński – 673/720 pkt

Nasi najmłodsi, pomimo rozgrywania swoich zawodów, trzymali kciuki za naszą drugą grupę zawodników – młodzików, którzy walczyli w finale Dolnośląskiej Ligi Młodzików w Nowej Rudzie.

Trener Igor Chudy

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)