XVI Puchar Wsi Krakowskiej w Zabierzowie

W dzisiejszych zawodach zorganizowanych przez ULKS Grot Zabierzów (małopolskie) wystartowało 118 zawodników i zawodniczek z 14-stu klubów, a wśród nich 10-cio osobowa reprezentacja naszego klubu.

Pogoda była mocno zmienna i obdarzyła nas kolejno: upałem, porywistym wiatrem, a wreszcie deszczem i solidnym ochłodzeniem.
W efekcie sportowych zmagań wywozimy z Zabierzowa jeden złoty medal – Natalia Lepa oraz trzy miejsca tuż za podium – Dominika Brzezina, Jakub Sroka, Nikola Skorupa.

Zgarnęliśmy również Puchar za II miejsce w klasyfikacji klubowej!


Szczegółowe wyniki, miejsca 1-6:

  • Lepa Natalia – I m-sce 689/720 pkt
  • Brzezina Dominika – IV m-sce 569/720 pkt
  • Sroka Jakub – IV m-sce 634/720 pkt
  • Skorupa Nikola – IV m-sce 509/720 pkt
  • Hanslik Maja – VI m-sce 495/720 pkt
  • Szreder Wiktor – VI m-sce 515/720 pkt

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)