XVI Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich – Prudnik, 22-23 kwietnia 2023r.

To był bez wątpienia najbardziej słoneczny i najcieplejszy, lecz zarazem wietrzny, weekend tegorocznej kapryśnej wiosny. Chęć startu w prudnickich zawodach wyraziła tylko jedna nasza zawodniczka – Natalia Lepa – traktując go jako przetarcie przed zawodami Pucharu Europy U21, które za tydzień rozpoczną się w słoweńskim Catez.
Po sobotnich kwalifikacjach Natalia zajmowała 7 miejsce w kategorii Open Kobiety. W niedzielnych eliminacjach wystartowało 16 najlepszych Pań. Natalia dotarła do finału pokonując po drodze Łucję Wesołowską(Talent Wrocław), Sikalo Yelyzavetę (Łucznik Żywiec) oraz Weronikę Goclon (Talent Wrocław). W finale Natalia zmierzyła się z Olyą Senyuk (Stella Kielce). Walka była tak zacięta, że przy stanie 5:5 o zwycięstwie musiał rozstrzygnąć baraż, w którym obie zawodniczki strzeliły po 9-tce, ale rywalka Natalii strzeliła nieco bliżej środka tarczy i to ona stanęła na najwyższym stopniu podium, a nasza zawodniczka zajęła 2 m-ce!
Gratulujemy zawodniczce kolejnego w tym sezonie sukcesu i trzymamy kciuki aby forma sportowa eksplodowała u Niej za tydzień podczas zawodów Pucharu Europy!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)