XVI Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich – Prudnik, 22-23 kwietnia 2023r.

To był bez wątpienia najbardziej słoneczny i najcieplejszy, lecz zarazem wietrzny, weekend tegorocznej kapryśnej wiosny. Chęć startu w prudnickich zawodach wyraziła tylko jedna nasza zawodniczka – Natalia Lepa – traktując go jako przetarcie przed zawodami Pucharu Europy U21, które za tydzień rozpoczną się w słoweńskim Catez.
Po sobotnich kwalifikacjach Natalia zajmowała 7 miejsce w kategorii Open Kobiety. W niedzielnych eliminacjach wystartowało 16 najlepszych Pań. Natalia dotarła do finału pokonując po drodze Łucję Wesołowską(Talent Wrocław), Sikalo Yelyzavetę (Łucznik Żywiec) oraz Weronikę Goclon (Talent Wrocław). W finale Natalia zmierzyła się z Olyą Senyuk (Stella Kielce). Walka była tak zacięta, że przy stanie 5:5 o zwycięstwie musiał rozstrzygnąć baraż, w którym obie zawodniczki strzeliły po 9-tce, ale rywalka Natalii strzeliła nieco bliżej środka tarczy i to ona stanęła na najwyższym stopniu podium, a nasza zawodniczka zajęła 2 m-ce!
Gratulujemy zawodniczce kolejnego w tym sezonie sukcesu i trzymamy kciuki aby forma sportowa eksplodowała u Niej za tydzień podczas zawodów Pucharu Europy!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)