XVI Międzynarodowy Puchar Beskidów – Żywiec, 19-20.06.2021r.

Klub reprezentowało 5 młodzików oraz 6 kadetów. Warunki do strzelania dosyć wymagające z powodu upału.
W sobotę rywalizowali młodzicy, gdzie najlepiej spisała się Małgorzata Gebauer zajmując 2 miejsce! Na dobrym, 7 miejscu ukończyła zawody Agnieszka Ficek.
Kadeci rywalizowali zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Najwyższym wynikiem może pochwalić się Natalia Lepa (606 pkt), co dało Jej dobre 6 miejsce. Najlepszy wśród kadetów był Adrian Szłapak, któremu wynik z soboty (599 pkt) dał 12 miejsce w klasyfikacji końcowej.
W tym samym czasie w centralnej Polsce, na II Rundzie Pucharu Polski Masters, walczył jeden z naszych seniorów – Robert Byjoś zajmując ostatecznie 6 miejsce.
Za tydzień ostatnie przed OOM dwa starty kadetów: na III Rundzie Pucharu Polski, oraz na Memoriale Ireny Szydłowskiej w Warszawie🎯. Na wspomnianym Memoriale start zapowiedzieli również nasi seniorzy Robert Byjoś i Rafał Czapaj.
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Mistrzostwa Polski Młodzików – Zgierz 2021.

W tegorocznych MP nasz klub reprezentowało 9 zawodników. Dwa dni sportowych zmagań dały efekt w postaci brązowego medalu drużynowego dziewcząt a zarazem tytuł II Wicemistrzyń Polski w konkurencji drużynowej.

13 września 2021 Czytaj więcej

III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

5 września 2021 Czytaj więcej

III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego – Supraśl.

W ostatni weekend wakacji zawitaliśmy na zawody do Supraśla – ponad 500-letniego miasteczka, zwanego również Perłą Podlasia.

28 sierpnia 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)