XVI Międzynarodowy Puchar Beskidów – Żywiec, 19-20.06.2021r.

Klub reprezentowało 5 młodzików oraz 6 kadetów. Warunki do strzelania dosyć wymagające z powodu upału.
W sobotę rywalizowali młodzicy, gdzie najlepiej spisała się Małgorzata Gebauer zajmując 2 miejsce! Na dobrym, 7 miejscu ukończyła zawody Agnieszka Ficek.
Kadeci rywalizowali zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Najwyższym wynikiem może pochwalić się Natalia Lepa (606 pkt), co dało Jej dobre 6 miejsce. Najlepszy wśród kadetów był Adrian Szłapak, któremu wynik z soboty (599 pkt) dał 12 miejsce w klasyfikacji końcowej.
W tym samym czasie w centralnej Polsce, na II Rundzie Pucharu Polski Masters, walczył jeden z naszych seniorów – Robert Byjoś zajmując ostatecznie 6 miejsce.
Za tydzień ostatnie przed OOM dwa starty kadetów: na III Rundzie Pucharu Polski, oraz na Memoriale Ireny Szydłowskiej w Warszawie🎯. Na wspomnianym Memoriale start zapowiedzieli również nasi seniorzy Robert Byjoś i Rafał Czapaj.
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Nowa Ruda.

Z ostatniej w tym sezonie imprezy wracamy z dwoma medalami!!

15 listopada 2021 Czytaj więcej

Zawodnicy Grot-u w Kadrze Narodowej.

Po przeliczeniu wszystkich wyników z zawodów, do Kadry Narodowej Juniorów na pierwsze półrocze 2022r. dołącza nasz zawodnik Adrian Szłapak! Jest to nasz 6-ty zawodnik w Kadrze, co plasuje nas w rankingu klubów na 9 m-cu w kraju!

11 listopada 2021 Czytaj więcej

Zawodnicy Grotu w Kadrze Narodowej.

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej Juniorów Młodszych na I półrocze 2022 roku, a w nim znalazło się aż pięcioro zawodników naszego klubu!

31 października 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)