XVI Międzynarodowy Puchar Beskidów – Żywiec, 19-20.06.2021r.

Klub reprezentowało 5 młodzików oraz 6 kadetów. Warunki do strzelania dosyć wymagające z powodu upału.
W sobotę rywalizowali młodzicy, gdzie najlepiej spisała się Małgorzata Gebauer zajmując 2 miejsce! Na dobrym, 7 miejscu ukończyła zawody Agnieszka Ficek.
Kadeci rywalizowali zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Najwyższym wynikiem może pochwalić się Natalia Lepa (606 pkt), co dało Jej dobre 6 miejsce. Najlepszy wśród kadetów był Adrian Szłapak, któremu wynik z soboty (599 pkt) dał 12 miejsce w klasyfikacji końcowej.
W tym samym czasie w centralnej Polsce, na II Rundzie Pucharu Polski Masters, walczył jeden z naszych seniorów – Robert Byjoś zajmując ostatecznie 6 miejsce.
Za tydzień ostatnie przed OOM dwa starty kadetów: na III Rundzie Pucharu Polski, oraz na Memoriale Ireny Szydłowskiej w Warszawie🎯. Na wspomnianym Memoriale start zapowiedzieli również nasi seniorzy Robert Byjoś i Rafał Czapaj.
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!

23 lipca 2022 Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kraków, 14-17 lipca 2022r.

Nasza drużyna kadetów w składzie: Jakub Sroka, Łukasz Patlewicz, Szymon Czarnik, Stanisław Sypion z tytułem Drużynowych Wicemistrzów OOM!!!

17 lipca 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)