XV Turniej o Puchar Beskidów – Żywiec 2020.

Podczas niedzielnych zawodów w Żywcu pogoda nie rozpieszczała – 15 stopni i ciągła mżawka to nie jest wymarzona pogoda dla łuczników, na szczęście nie było wiatru. Zawody zorganizowane dobrze, bez potknięć organizacyjnych. Pierwszą, w kolejności strzelań, kategorią, w której braliśmy udział była kategoria juniorów młodszych. Jako jedyna zakwalifikowała się do niej Natalia Lepa, która ostatecznie po rundzie eliminacyjnej zajęła VIII miejsce. Następnie odbył się turniej w kategoriach dzieci starszych i młodzików, gdzie udało nam się wprowadzić na podium aż 10-cioro zawodników, w tym troje na najwyższy stopień podium, oto ich wyniki:
kat. dzieci starsze dziewczęta:
I m-ce – Agnieszka Ficek
IV m-ce – Małgorzata Gebauer
V m-ce – Alicja Kiera
kat. dzieci starsze chłopcy:
I m-ce – Filip Sporek
II m-ce – Tymoteusz Kolasiński
IV m-ce – Michał Bagiński
kat. młodziczki:
II m-ce – Karolina Grudzień
kat. młodzicy:
I m-ce – Szymon Czarnik
II m-ce – Daniel Kamiński
VI m-ce – Stanisław Sypion
Pozostałe miejsca naszych zawodników poznamy po otrzymaniu protokołu od organizatora. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w transporcie zawodników.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)