XV Turniej o Puchar Beskidów – Żywiec 2020.

Podczas niedzielnych zawodów w Żywcu pogoda nie rozpieszczała – 15 stopni i ciągła mżawka to nie jest wymarzona pogoda dla łuczników, na szczęście nie było wiatru. Zawody zorganizowane dobrze, bez potknięć organizacyjnych. Pierwszą, w kolejności strzelań, kategorią, w której braliśmy udział była kategoria juniorów młodszych. Jako jedyna zakwalifikowała się do niej Natalia Lepa, która ostatecznie po rundzie eliminacyjnej zajęła VIII miejsce. Następnie odbył się turniej w kategoriach dzieci starszych i młodzików, gdzie udało nam się wprowadzić na podium aż 10-cioro zawodników, w tym troje na najwyższy stopień podium, oto ich wyniki:
kat. dzieci starsze dziewczęta:
I m-ce – Agnieszka Ficek
IV m-ce – Małgorzata Gebauer
V m-ce – Alicja Kiera
kat. dzieci starsze chłopcy:
I m-ce – Filip Sporek
II m-ce – Tymoteusz Kolasiński
IV m-ce – Michał Bagiński
kat. młodziczki:
II m-ce – Karolina Grudzień
kat. młodzicy:
I m-ce – Szymon Czarnik
II m-ce – Daniel Kamiński
VI m-ce – Stanisław Sypion
Pozostałe miejsca naszych zawodników poznamy po otrzymaniu protokołu od organizatora. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w transporcie zawodników.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVI Międzynarodowy Puchar Beskidów – Żywiec, 19-20.06.2021r.

Klub reprezentowało 5 młodzików oraz 6 kadetów. Warunki do strzelania dosyć wymagające z powodu upału.

21 czerwca 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)