XV Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich – Prudnik, 9 kwietnia 2022r.

Na torach łuczniczych Obuwnika Prudnik rywalizowało dziś ponad 150 zawodników i zawodniczek, w głównej mierze kadrowiczów. Pogoda nie rozpieszczała – deszcz, deszcz ze śniegiem, oraz wiatr obniżający odczuwalną temperaturę czasami nawet do 2-3 stopni Celsjusza. Warunki jednym słowem nie sprzyjały strzelaniu wysokich wyników.
Zawody podzielone na 2 części: kategoria open 2×70 metrów oraz kategoria kadet 2×60 metrów plus pojedynki dla najlepszych 8-ek.
Najwyższy wynik kwalifikacji wśród naszych zawodników strzeliła Natalia Lepa, zajmując po dwóch rundach 4 miejsce i tylko Ona „załapała” się do walki o medale. W pojedynkach gładko weszła do 4-ki wygrywając pierwsze przejście 6:0. W półfinale również zwyciężyła 6:4 i dopiero w finale musiała uznać wyższość zawodniczki z Ukrainy. Ostatecznie Natalia zakończyła zawody na świetnym 2 miejscu!
Druga z naszych kadetek – Ola Antoniak zajęła 17 m-ce.
Wyniki kadetów:
Stanisław Sypion – 9 m-ce
Jakub Sroka – 11 m-ce
Szymon Czarnik – 12 m-ce
Łukasz Patlewicz – 14 m-ce
Wyniki naszych w Open:
Rafał Czapaj – 22 m-ce
Adrian Szłapak – 28 m-ce
Robert Byjoś – 38 m-ce
Dzisiejsze zawody były otwarciem sezonu na torach otwartych, także zabawa dopiero się rozpoczyna 🎯
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)