XV Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich – Prudnik, 9 kwietnia 2022r.

Na torach łuczniczych Obuwnika Prudnik rywalizowało dziś ponad 150 zawodników i zawodniczek, w głównej mierze kadrowiczów. Pogoda nie rozpieszczała – deszcz, deszcz ze śniegiem, oraz wiatr obniżający odczuwalną temperaturę czasami nawet do 2-3 stopni Celsjusza. Warunki jednym słowem nie sprzyjały strzelaniu wysokich wyników.
Zawody podzielone na 2 części: kategoria open 2×70 metrów oraz kategoria kadet 2×60 metrów plus pojedynki dla najlepszych 8-ek.
Najwyższy wynik kwalifikacji wśród naszych zawodników strzeliła Natalia Lepa, zajmując po dwóch rundach 4 miejsce i tylko Ona „załapała” się do walki o medale. W pojedynkach gładko weszła do 4-ki wygrywając pierwsze przejście 6:0. W półfinale również zwyciężyła 6:4 i dopiero w finale musiała uznać wyższość zawodniczki z Ukrainy. Ostatecznie Natalia zakończyła zawody na świetnym 2 miejscu!
Druga z naszych kadetek – Ola Antoniak zajęła 17 m-ce.
Wyniki kadetów:
Stanisław Sypion – 9 m-ce
Jakub Sroka – 11 m-ce
Szymon Czarnik – 12 m-ce
Łukasz Patlewicz – 14 m-ce
Wyniki naszych w Open:
Rafał Czapaj – 22 m-ce
Adrian Szłapak – 28 m-ce
Robert Byjoś – 38 m-ce
Dzisiejsze zawody były otwarciem sezonu na torach otwartych, także zabawa dopiero się rozpoczyna 🎯
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)