XIX MEMORIAŁ TRENERÓW: GERARDA BORSY,JANUSZA CZUBA,JANUSZA HUDYKI – Dąbrowa Tarnowska 29/02/2020r.

Ponad 120 zawodników na starcie zgromadził tegoroczny Memoriał Trenerów w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody rozgrywano w 2 kategoriach wiekowych – młodzików i open. W kwalifikacjach strzelano 2 rundy halowe, po czym najlepsze ósemki w swoich kategoriach mogły wziąć udział w rundzie eliminacyjnej. Do pojedynków ćwierćfinałowych awansowało 7-mioro naszych zawodników:

kat. młodzik:
Kinga Ratyńska – 7 m-ce po kwalifikacjach
Emilia Balint – 8 m-ce
Szymon Czarnik – 7 m-ce


kat. open:
Marta Zielińska – 2 m-ce
Natalia Lepa – 4 m-ce
Dominika Ratyńska – 7 m-ce


kat. open łuki bloczkowe:
Tomasz Olearczyk – 7 m-ce


Przez pierwszą rundę eliminacji przebrnęli pomyślnie Marta Zielińska oraz Szymon Czarnik, którzy w następnym przejściu wywalczyli sobie udział w finałach. W finale Marta zwyciężyła, a Szymon uległ swojemu przeciwnikowi zajmując ostatecznie drugą pozycję!
Dekoracje ostatecznie wyglądały następująco:


kat. open:
Marta Zielińska – I m-ce
Natalia Lepa – V m-ce


kat. młodzik:
Szymon Czarnik – II m-ce
Emilia Balint – VI m-ce


Już za tydzień zawody u nas – II Halowe Mistrzostwa Śląska w kategoriach od dzieci młodszych do kadetów, które będą ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski – zapraszamy do udziału i kibicowania!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)