XIII Międzynarodowy Puchar Beskidów

W sobotę 7 października w Żywcu na torach tamtejszego „Łucznika” rozegrano XIII Międzynarodowy Puchar Beskidów w łucznictwie. Cztery pozycje medalowe plus kilka pobitych „życiówek” to nasz bilans po tych zawodach.

Szczegółowe wyniki:

Dzieci starsze:
dziewczęta:

 • I m-sce – Natalia Lepa
 • IV m-sce – Dominika Brzezina (rekord życiowy)
 • VI m-sce – Paulina Bracka (rekord życiowy)

chłopcy:

 • III m-sce – Jakub Sroka (rekord życiowy)

Młodzicy:
dziewczęta:

 • VII m-sce – Dominika Ratyńska
 • VIII m-sce – Karolina Hernicka (rekord życiowy)

chłopcy:

 • IV m-sce – Adrian Szłapak
 • VI m-sce – Marcin Lesiński

Młodzicy starsi:
dziewczęta:

 • II m-sce – Maja Hanslik

chłopcy:

 • II m-sce – Wiktor Szreder
 • IV m-sce – Jakub Gębala

Juniorzy:
dziewczęta:

 • VIII m-sce – Justyna Wyciślik

chłopcy:

 • VIII m-sce – Konrad Derecki

Gratulacje dla wszystkich startujących!

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)