X Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Nowa Ruda, 28 listopada 2020r.

Tegoroczne MP Młodzików odbyły się w skróconej, jednodniowej formule ze względu na pandemię. Nasz klub reprezentowało 12-cioro zawodników i zawodniczek. Największy sukces odniosła drużyna chłopców w składzie: Szymon Czarnik, Filip Sporek, Stanisław Sypion, Daniel Kamiński, która podobnie jak na torach otwartych zdobyła srebrny medal i tytuł Halowych Wicemistrzów Polski! Nasi chłopcy przegrali złoto zaledwie 1 punktem! Okazja na rewanż już za 4 miesiące w marcu 2021😉. Drużyna dziewcząt w składzie Karolina Grudzień, Kinga Ratyńska, Aleksandra Antoniak zajęła V miejsce. Na miejscu VIII sklasyfikowany nasz najlepszy mikst: Karolina Grudzień, Szymon Czarnik. W klasyfikacji indywidualnej najwyżej, na IV miejscu znalazł się Szymon Czarnik z identyczną liczbą punktów jak zawodnik z m-ca III-go, niestety Szymon miał mniej 10-tek. W tej samej dekoracji wziął udział również Filip Sporek, który zajął miejsce VII.
Wracamy do domu z jednym medalem, ale zadowoleni ze startu, biorąc pod uwagę fakt, że z powodu zamknięcia szkół, nie zrobiliśmy w tym sezonie ani jednego treningu na hali!
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)