VIII Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice

Kolejna niedziela spędzona na zawodach – tym razem za miedzą w Stolarzowicach. Ósma edycja Turnieju Klubowego LKS Tempo Stolarzowice przyniosła naszym zawodnikom aż 12 medali. Na podium stanęli:

kat. pierwszy krok:
Aleksandra Gil – I m-ce
Stanisław Sypion – I m-ce

kat. dzieci młodsze:
Agnieszka Ficek – I m-ce
Sebastian Olearczyk – II m-ce

kat. dzieci starsze
Karolina Grudzień – I m-ce
Emilia Balint – III m-ce
Daniel Kamiński – II m-ce

kat. młodzik:
Dominika Brzezina – I m-ce
Jakub Sroka – I m-ce
Paweł Korzonek – II m-ce
Mateusz Synowiec – III m-ce

kat. młodzik starszy
Adrian Szłapak – I m-ce

Gratulacje dla wszystkich zawodników, za tydzień, 21 września, kolejna szansa na medale – tym razem w Krakowie na Pucharze Lajkonika, zapraszamy na treningi!

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)