VIII Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice

Kolejna niedziela spędzona na zawodach – tym razem za miedzą w Stolarzowicach. Ósma edycja Turnieju Klubowego LKS Tempo Stolarzowice przyniosła naszym zawodnikom aż 12 medali. Na podium stanęli:

kat. pierwszy krok:
Aleksandra Gil – I m-ce
Stanisław Sypion – I m-ce

kat. dzieci młodsze:
Agnieszka Ficek – I m-ce
Sebastian Olearczyk – II m-ce

kat. dzieci starsze
Karolina Grudzień – I m-ce
Emilia Balint – III m-ce
Daniel Kamiński – II m-ce

kat. młodzik:
Dominika Brzezina – I m-ce
Jakub Sroka – I m-ce
Paweł Korzonek – II m-ce
Mateusz Synowiec – III m-ce

kat. młodzik starszy
Adrian Szłapak – I m-ce

Gratulacje dla wszystkich zawodników, za tydzień, 21 września, kolejna szansa na medale – tym razem w Krakowie na Pucharze Lajkonika, zapraszamy na treningi!

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)