VII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI „MASTERS” – LEGNICA, 19-20.09.2015 r.

MACIEJ Z PAWŁEM POWALCZYLI NA MISTRZOSTWACH POLSKI „MASTERS”
Podczas gdy najmłodsi reprezentanci UKS „GROT” starali się ustrzelić Lajkonika w Krakowie, na torach łuczniczych miejskiego stadionu w Legnicy odbyły się kolejne, VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski „MASTERS”, czyli dla dzieci i młodzieży „trochę” starszej (od 30 lat wzwyż).
W zawodach wystartowało dwóch naszych reprezentantów, Maciek Gnacy (kategoria „łuk klasyczny 30+”) oraz Paweł Tobijański (kategoria „łuk bloczkowy 40+”), pokazując się w swoich kategoriach wiekowo – sprzętowych z bardzo dobrej strony.
Po lepszą końcową lokatę sięgnął „klasyk”, Maciek Gnacy, który ostatecznie skończył zawody na bardzo dobrej 4 pozycji, tylko nieznacznie ulegając swojemu rywalowi w pojedynku o najniższe miejsce na podium. Warto też dodać, że Maciek podczas dwóch rund kwalifikacyjnych na odległości 70m. zdecydowanie poprawił swoje dotychczasowe rekordy życiowe (247 pkt. + 246 pkt., czyli łącznie 493 pkt.).
Minimalnie gorzej zaprezentował się bloczkowiec, Paweł Tobijański, który po nieznacznej porażce w swoim pojedynku w ¼ finału, ostatecznie został sklasyfikowany na pozycji 7.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)