VII Klubowy Turniej Łuczniczy Bytom Stolarzowice

Podobno w całej Polsce dziś słonecznie, tylko na Górnym Śląsku ulewy. W Stolarzowicach były one tak intensywne, że dzisiejsze zawody organizatorzy przerwali w połowie, przyjmując klasyfikację po odległościach długich za klasyfikację końcową. Niemniej jednak, nie przeszkodziło to naszym zawodnikom w zdobyciu aż 12-tu medali!!! Na podium wychodzili:

Dzieci młodsze:
Tymoteusz Kolasiński – I m-ce
Aleks Chudy – II m-ce

Dzieci starsze dziewczęta:
Maja Tomczak – II m-ce
Pola Paczyńska – III m-ce

Dzieci starsze chłopcy:
Daniel Kamiński – II m-ce

Młodziczki: 
Natalia Lepa – I m-ce
Karolina Hernicka – II m-ce
Dominika Ratyńska – III m-ce

Młodzicy:
Adrian Szłapak – I m-ce
Jakub Sroka – II m-ce
Mateusz Synowiec – III m-ce

Młodzicy starsi:
Marcin Lesiński – I m-ce

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)