VI Klubowy Turniej Łuczniczy

Deszczową niedzielę 8 października postanowiliśmy spędzić na torach LKS Tempo Stolarzowice w Bytomiu odpowiadając tym samym na zaproszenie sekcji łuczniczej tego klubu. Zawody przygotowano i przeprowadzono perfekcyjnie. Nie dopisała tylko pogoda, ale podobno nie ma złej pogody – są co najwyżej słabe charaktery .

W efekcie sportowych zmagań wywieźliśmy z Bytomia aż 14 medali indywidualnych i puchar za I miejsce w klasyfikacji klubowej!!!
Jako, że były to ostatnie w sezonie zawody na torach otwartych, okazję do pobicia rekordu życiowego wykorzystała nasza zawodniczka Natalia Lepa, strzelając 705/720 pkt. w konkurencji ŁCD!!!

Radość z wyniku podwójna, ponieważ tego dnia Natalia obchodziła swoje 12 urodziny . Szczegółowo wyglądało to następująco:

Dzieci młodsze:
dziewczęta:

 • I m-sce – Hanna Kuś
 • II m-sce – Karolina Grudzień
 • III m-sce – Kinga Ratyńska


chłopcy:

 • I m-sce – Tymoteusz Kolasiński
 • III m-sce – Aleks Chudy
 • V m-sce – Daniel Kamiński
 • VII m-sce – Szymon Muc-Markiewicz

Dzieci starsze:
dziewczęta:

 • I m-sce – Natalia Lepa
 • II m-sce – Dominika Brzezina
 • III m-sce – Paulina Bracka
 • V m-sce – Anna Kutek

chłopcy:

 • I m-sce – Jakub Sroka
 • III m-sce – Paweł Korzonek
 • IV m-sce – Igor Płuciennik

Młodzicy:
dziewczęta:

 • II m-sce – Dominika Ratyńska
 • III m-sce – Karolina Hernicka

chłopcy:

 • II m-sce – Adrian Szłapak

Młodzicy starsi:

 • I m-sce – Wiktor Szreder


Takim oto miłym akcentem kończymy sezon na torach otwartych, najbliższe zaplanowane zawody to Halowy Turniej Mikołajkowy w Wałbrzychu 9 grudnia 2017r.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)