Świętokrzyska Baba Jaga – Bodzentyn, 18.06.2016 r.

ŚWIĘTOKRZYSKIE „BABY JAGI” W RĘKACH ZAWODNIKÓW UKS „GROT”…
Blisko 100 młodych adeptów łucznictwa wystartowało w zawodach łuczniczych pn. „Świętokrzyska Baba Jaga”, które w minioną sobotę przeprowadzono w Bodzentynie (woj. Świętokrzyskie). Bardzo dobry start na swoim koncie odnotowała liczna, bo 14-to osobowa ekipa UKS „GROT” Ruda Śląska, która w pokonanym polu pozostawiła wszystkie inne zespoły, wyraźnie wygrywając klasyfikację drużynową zawodów.
W poszczególnych klasyfikacjach indywidualnych nasi reprezentanci również odegrali czołowe role, zajmując ostatecznie:
Kategoria „dzieci starsze – dziewczęta” (4 odległości: 25m. + 20m. + 15m. + 10m.):
> Julia Mróz – 1 miejsce,
> Natalia Lepa – 2 miejsce,
> Wiktoria Szymańska – 7 miejsce.
Kategoria „dzieci młodsze – chłopcy” (2 odległości: 10m. + 5m.):
> Piotr Stawicki – 5 miejsce.

Kategoria „dzieci starsze – chłopcy” (4 odległości: 25m. + 20m. + 15m. + 10m.):
> Jakub Sroka – 5 miejsce.

Kategoria „młodzik młodszy” (2 odległości: 40m. + 20m.):
> Wiktor Szreder – 1 miejsce,
> Szymon Wójcik – 6 miejsce,
> Milan Wolny – 7 miejsce,
> Radosław Majer – 9 miejsce.
Kategoria „młodzik starszy” (2 odległości: 50m. + 30m.):
> Arkadiusz Mróz – 3 miejsce,
> Denis Biały – 5 miejsce.
Kategoria „juniorka młodsza” (2 rundy na odległości 60m.):
> Dominika Klyszcz – 1 miejsce,
> Patrycja Boniek – 2 miejsce.
Kategoria „junior młodszy” (2 rundy na odległości 60m.):
> Patryk Szreder – 6 miejsce.
Dodajmy na koniec, iż w przeprowadzonych tuż po głównym konkursie tzw. „strzelaniach specjalnych”, statuetki „Baby Jagi” zdobyli: Julia Mróz, Arkadiusz Mróz, Patrycja Boniek i Wiktor Szreder.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)