Slovakia Grand Cup – Vinićne (SK), 03-04.06.2016 r.

JUSTYNA WYCIŚLIK NA SŁOWACJI
Podczas, gdy nasza 6-cio osobowa ekipa walczyła z rywalami oraz wszystkimi pojawiającymi się niedogodnościami w Krakowie, nasza obecnie najlepsza zawodniczka, Justyna Wyciślik poznawała uroki miejscowości Vinićne na Słowacji, w której to jako reprezentantka Polski wystartowała w kolejnej edycji zawodów łuczniczych o wiele mówiącej nazwie: „23 Slovakia Grand Cup”. Po kwalifikacjach przeprowadzonych w piątek (4 rundy na odległości 60m.) Justyna plasowała się na 4 pozycji w kategorii „juniorek młodszych” (300 pkt. + 296 pkt. + 300 pkt. + 301 pkt. = 1197 pkt.). Sobotnie pojedynki (rundki) przyniosły naszej zawodniczce końcowy rezultat w postaci 3 miejsca w indywidualnej klasyfikacji turnieju. W turniejowej rywalizacji mikstów, Justyna wystartowała w parze ze swoim kolegą z reprezentacji Polski, Jakubem Mataniną (zawodnik „Grot-u” Bodzentyn”). Ostatecznie swój start w rywalizacji mikstów ukończyli na miejscu 4.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)