Slovakia Grand Cup – Vinićne (SK), 03-04.06.2016 r.

JUSTYNA WYCIŚLIK NA SŁOWACJI
Podczas, gdy nasza 6-cio osobowa ekipa walczyła z rywalami oraz wszystkimi pojawiającymi się niedogodnościami w Krakowie, nasza obecnie najlepsza zawodniczka, Justyna Wyciślik poznawała uroki miejscowości Vinićne na Słowacji, w której to jako reprezentantka Polski wystartowała w kolejnej edycji zawodów łuczniczych o wiele mówiącej nazwie: „23 Slovakia Grand Cup”. Po kwalifikacjach przeprowadzonych w piątek (4 rundy na odległości 60m.) Justyna plasowała się na 4 pozycji w kategorii „juniorek młodszych” (300 pkt. + 296 pkt. + 300 pkt. + 301 pkt. = 1197 pkt.). Sobotnie pojedynki (rundki) przyniosły naszej zawodniczce końcowy rezultat w postaci 3 miejsca w indywidualnej klasyfikacji turnieju. W turniejowej rywalizacji mikstów, Justyna wystartowała w parze ze swoim kolegą z reprezentacji Polski, Jakubem Mataniną (zawodnik „Grot-u” Bodzentyn”). Ostatecznie swój start w rywalizacji mikstów ukończyli na miejscu 4.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)