Śląska Liga Dzieci i Młodzików – Runda I-wsza

Deszcz medali spadł dzisiaj na naszych zawodników, strzelających w zawodach I-szej Rundy Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzików w Bytomiu! Zdobyliśmy ich aż 12-ście!
Wyniki naszych podopiecznych:
Dzieci młodsze:
Tymoteusz Kolasiński – 1 m-sce

Dzieci starsze dziewczęta:
Karolina Grudzień – 1 m-sce
Hanna Kuś – 2 m-sce
Pola Paczyńska – 3 m-sce

Dzieci starsze chłopcy:
Daniel Kamiński – 1 m-sce

Młodziczki:
Natalia Lepa – 1 m-sce
Dominika Ratyńska – 2 m-sce
Dominika Brzezina – 3 m-sce

Młodzicy:
Jakub Sroka – 1 m-sce
Adrian Szłapak – 2 m-sce
Paweł Korzonek – 3 m-sce

Młodzicy starsi:
Marcin Lesiński – 1 m-sce

Dziękujemy również za udział pozostałym zawodnikom, którym nie udało się stanąć na podium, ale część z nich po prostu debiutowała w zawodach. Na pocieszenie możemy Wam obiecać, ze przy systematycznym, sumiennym treningu wyniki z czasem przyjdą ?!

Przypominam, że za tydzień, 13 maja sami jesteśmy organizatorami II-go Otwartego Pucharu Rudy Śląskiej Dzieci i Młodzików, na który serdecznie zapraszamy!
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)