Puchar Polski Juniorów Młodszych – 2 runda – Nowa Ruda, 20 maja 2023r.

W ubiegłą sobotę wybraliśmy się z kadetami do Nowej Rudy. Niestety po kilkunastu kilometrach klubowe auto odmówiło posłuszeństwa, więc awaryjna przesiadka do mniejszego i już tylko z kadetkami (kadeci strzelali jako pierwsi i przez awarię auta nie zdążyliby na swój start) dojechaliśmy na miejsce rozgrywania zawodów. Warunki do strzelania nie najlepsze: dosyć chłodno, przeszkadzający, momentami porywisty wiatr, ale każda z naszych dziewcząt poprawiła o kilkanaście pkt. swoje wyniki z 1-szej rundy i na dzień dzisiejszy cała 6-tka naszych juniorów młodszych ma kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!
Gratulacje dla zawodniczek! Wyniki co prawda jeszcze nie takie, jakich byśmy sobie życzyli, ale szczyt formy ma nadejść w odpowiednim momencie, czyli w lipcu na OOM.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)