Puchar Lata Wolbrom 2019

W dniu dzisiejszym gościliśmy na torach łuczniczych klubu Diana Wolbrom. Nasz klub reprezentowało 14 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Słoneczna pogoda przerywana lekkimi podmuchami wiatru pozwoliła trochę odetchnąć od upałów z ostatnich dni czerwca. Mimo wakacyjnego rozprężenia i luzu nasi zawodnicy do końca utrzymują formę, czego dowodem są dzisiejsze wyniki.

Dzieci młodsze dziewczęta
II miejsca – Agnieszka Ficek

Dzieci młodsze chłopcy
II miejsce – Aleks Chudy
III miejsce – Sebastian Olearczyk

Dzieci starsze dziewczęta
IV miejsce – Karolina Grudzień
V miejsce – Kinga Ratyńska
VI miejsce – Hania Kuś

Dzieci starsze chłopcy
V miejsce – Filip Olearczyk
VI miejsce – Kacper Warzecha

Młodziczki
I miejsce – Natalia Lepa
III miejsce – Dominika Brzezina

Młodzicy
II miejsce – Jakub Sroka

Młodziczki starsze
I miejsce – Dominika Ratyńska

Młodzicy starsi
I miejsce – Adrian Szłapak

W kategoriach drużynowych nasi łucznicy zdobyli:
II miejsce – dzieci młodsze
I miejsce – dzieci starsze
I miejsce – młodzicy

Zawody te to praktycznie ostatni sprawdzian umiejętności naszych zawodników przez wakacyjną przerwą i obozem, który już za kilka dni. Już jutro III Runda Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci w Toszku, a po nich – upragnione wakacje

Jak zwykle dziękujemy za wsparcie i pomoc rodzicom naszych zawodników!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)