Puchar Lata Wolbrom 2019

W dniu dzisiejszym gościliśmy na torach łuczniczych klubu Diana Wolbrom. Nasz klub reprezentowało 14 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Słoneczna pogoda przerywana lekkimi podmuchami wiatru pozwoliła trochę odetchnąć od upałów z ostatnich dni czerwca. Mimo wakacyjnego rozprężenia i luzu nasi zawodnicy do końca utrzymują formę, czego dowodem są dzisiejsze wyniki.

Dzieci młodsze dziewczęta
II miejsca – Agnieszka Ficek

Dzieci młodsze chłopcy
II miejsce – Aleks Chudy
III miejsce – Sebastian Olearczyk

Dzieci starsze dziewczęta
IV miejsce – Karolina Grudzień
V miejsce – Kinga Ratyńska
VI miejsce – Hania Kuś

Dzieci starsze chłopcy
V miejsce – Filip Olearczyk
VI miejsce – Kacper Warzecha

Młodziczki
I miejsce – Natalia Lepa
III miejsce – Dominika Brzezina

Młodzicy
II miejsce – Jakub Sroka

Młodziczki starsze
I miejsce – Dominika Ratyńska

Młodzicy starsi
I miejsce – Adrian Szłapak

W kategoriach drużynowych nasi łucznicy zdobyli:
II miejsce – dzieci młodsze
I miejsce – dzieci starsze
I miejsce – młodzicy

Zawody te to praktycznie ostatni sprawdzian umiejętności naszych zawodników przez wakacyjną przerwą i obozem, który już za kilka dni. Już jutro III Runda Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci w Toszku, a po nich – upragnione wakacje

Jak zwykle dziękujemy za wsparcie i pomoc rodzicom naszych zawodników!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Instrukcja klejenia lotek Spin Wing.

Macie teraz więcej czasu, więc pomyśleliśmy, że warto zadbać o sprzęt, a przy okazji się czegoś nauczyć.

22 marca 2020 Czytaj więcej

Zawieszamy treningi.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zawieszamy treningi wszystkich grup od 12 marca do odwołania.

11 marca 2020 Czytaj więcej

Prosimy o wsparcie.

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczeń podatkowych przesyłamy Państwu informację dotyczącą sposobu przekazania 1% swojego podatku na cele statutowe naszego klubu. Pomoc w postaci przekazania 1% swojego podatku jest dla klubu bardzo cennym wsparciem szczególnie w obliczu obecnej sytuacji gdzie klub nie otrzymał dofinansowania. Poprzez 1% klub otrzymuje rocznie znaczny zastrzyk funduszy, […]

8 marca 2020 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)