Puchar Gór Stołowych – 29 maja, Ścinawka(dolnośląskie).

Ponad setka zawodników, data zawodów majowa, ale pogoda listopadowa – deszcz, silny wiatr i temperatura poniżej 10 stopni Celsjusza.
Jako pierwsi strzelali kadeci, musieli zmagać się z silnym wiatrem, co przy odległości 60 metrów do tarczy sprawia spore problemy. Mimo trudnych warunków dobrym wynikiem może pochwalić się Jakub Sroka, który zdecydowanie zwyciężył w kat. kadetów. Drugie miejsce na podium zajął Adrian Szłapak. Do dekoracji najlepszej 8-mki wyszli również: Szymon Czarnik – m-ce piąte, oraz Paweł Korzonek – m-ce ósme.
Wśród kadetek na drugim miejscu podium znalazła się Natalia Lepa, a Aleksandra Antoniak zajęła miejsce 6-te.
Przed południem swoje strzelania rozpoczęli młodzicy, którzy również nie mieli lekko, bo do wiatru dołączyły przelotne opady deszczu. Najlepiej w tych spartańskich warunkach poradziła sobie Małgorzata Gebauer zajmując drugie miejsce, na m-cu 5-tym znalazła się Kinga Ratyńska, na 7-mym Magdalena Górska, a na 8-mym Agnieszka Ficek.
Wśród młodzików najlepiej zaprezentował się debiutant – Sambor Murawski, który zajął 6-te miejsce.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów i udostępnienia posta.
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)