Puchar Gór Stołowych – 29 maja, Ścinawka(dolnośląskie).

Ponad setka zawodników, data zawodów majowa, ale pogoda listopadowa – deszcz, silny wiatr i temperatura poniżej 10 stopni Celsjusza.
Jako pierwsi strzelali kadeci, musieli zmagać się z silnym wiatrem, co przy odległości 60 metrów do tarczy sprawia spore problemy. Mimo trudnych warunków dobrym wynikiem może pochwalić się Jakub Sroka, który zdecydowanie zwyciężył w kat. kadetów. Drugie miejsce na podium zajął Adrian Szłapak. Do dekoracji najlepszej 8-mki wyszli również: Szymon Czarnik – m-ce piąte, oraz Paweł Korzonek – m-ce ósme.
Wśród kadetek na drugim miejscu podium znalazła się Natalia Lepa, a Aleksandra Antoniak zajęła miejsce 6-te.
Przed południem swoje strzelania rozpoczęli młodzicy, którzy również nie mieli lekko, bo do wiatru dołączyły przelotne opady deszczu. Najlepiej w tych spartańskich warunkach poradziła sobie Małgorzata Gebauer zajmując drugie miejsce, na m-cu 5-tym znalazła się Kinga Ratyńska, na 7-mym Magdalena Górska, a na 8-mym Agnieszka Ficek.
Wśród młodzików najlepiej zaprezentował się debiutant – Sambor Murawski, który zajął 6-te miejsce.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów i udostępnienia posta.
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Mistrzostwa Polski Młodzików – Zgierz 2021.

W tegorocznych MP nasz klub reprezentowało 9 zawodników. Dwa dni sportowych zmagań dały efekt w postaci brązowego medalu drużynowego dziewcząt a zarazem tytuł II Wicemistrzyń Polski w konkurencji drużynowej.

13 września 2021 Czytaj więcej

III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

5 września 2021 Czytaj więcej

III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego – Supraśl.

W ostatni weekend wakacji zawitaliśmy na zawody do Supraśla – ponad 500-letniego miasteczka, zwanego również Perłą Podlasia.

28 sierpnia 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)