Puchar Gór Stołowych – 29 maja, Ścinawka(dolnośląskie).

Ponad setka zawodników, data zawodów majowa, ale pogoda listopadowa – deszcz, silny wiatr i temperatura poniżej 10 stopni Celsjusza.
Jako pierwsi strzelali kadeci, musieli zmagać się z silnym wiatrem, co przy odległości 60 metrów do tarczy sprawia spore problemy. Mimo trudnych warunków dobrym wynikiem może pochwalić się Jakub Sroka, który zdecydowanie zwyciężył w kat. kadetów. Drugie miejsce na podium zajął Adrian Szłapak. Do dekoracji najlepszej 8-mki wyszli również: Szymon Czarnik – m-ce piąte, oraz Paweł Korzonek – m-ce ósme.
Wśród kadetek na drugim miejscu podium znalazła się Natalia Lepa, a Aleksandra Antoniak zajęła miejsce 6-te.
Przed południem swoje strzelania rozpoczęli młodzicy, którzy również nie mieli lekko, bo do wiatru dołączyły przelotne opady deszczu. Najlepiej w tych spartańskich warunkach poradziła sobie Małgorzata Gebauer zajmując drugie miejsce, na m-cu 5-tym znalazła się Kinga Ratyńska, na 7-mym Magdalena Górska, a na 8-mym Agnieszka Ficek.
Wśród młodzików najlepiej zaprezentował się debiutant – Sambor Murawski, który zajął 6-te miejsce.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów i udostępnienia posta.
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)