Potrzebujemy Twojego wsparcia.

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczeń podatkowych przesyłamy Państwu informację dotyczącą sposobu przekazania 1,5% swojego podatku na cele statutowe naszego klubu. Pomoc w postaci przekazania 1,5% swojego podatku jest dla klubu bardzo cennym wsparciem. Poprzez 1,5% klub otrzymuje rocznie znaczny zastrzyk funduszy, które możemy przekazać na rozwój klubu i zawodników.
Bardzo ważne jest wpisanie celu szczegółowego: UKS GROT RUDA ŚLĄSKA 12169. Brak wpisania w deklaracji tej informacji sprawi, że środki z 1,5% nie zostaną przekazane na nasze konto.
𝐏𝐫𝐨𝐬𝐢𝐦𝐲 𝐫ó𝐰𝐧𝐢𝐞ż 𝐳𝐰𝐞𝐫𝐲𝐟𝐢𝐤𝐨𝐰𝐚ć 𝐧𝐫 𝐊𝐑𝐒, 𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐰𝐚ż 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐢𝐧𝐧𝐲 𝐧𝐢ż 𝐰 𝐩𝐨𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐧𝐢𝐦 𝐫𝐨𝐤𝐮. 𝐍𝐨𝐰𝐲 𝐧𝐫 𝐊𝐑𝐒 𝐭𝐨: 𝟎𝟎𝟎𝟎𝟐𝟕𝟎𝟐𝟔𝟏

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)