Potrzebujemy Twojego wsparcia.

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczeń podatkowych przesyłamy Państwu informację dotyczącą sposobu przekazania 1,5% swojego podatku na cele statutowe naszego klubu. Pomoc w postaci przekazania 1,5% swojego podatku jest dla klubu bardzo cennym wsparciem. Poprzez 1,5% klub otrzymuje rocznie znaczny zastrzyk funduszy, które możemy przekazać na rozwój klubu i zawodników.
Bardzo ważne jest wpisanie celu szczegółowego: UKS GROT RUDA ŚLĄSKA 12169. Brak wpisania w deklaracji tej informacji sprawi, że środki z 1,5% nie zostaną przekazane na nasze konto.
𝐏𝐫𝐨𝐬𝐢𝐦𝐲 𝐫ó𝐰𝐧𝐢𝐞ż 𝐳𝐰𝐞𝐫𝐲𝐟𝐢𝐤𝐨𝐰𝐚ć 𝐧𝐫 𝐊𝐑𝐒, 𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐰𝐚ż 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐢𝐧𝐧𝐲 𝐧𝐢ż 𝐰 𝐩𝐨𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐧𝐢𝐦 𝐫𝐨𝐤𝐮. 𝐍𝐨𝐰𝐲 𝐧𝐫 𝐊𝐑𝐒 𝐭𝐨: 𝟎𝟎𝟎𝟎𝟐𝟕𝟎𝟐𝟔𝟏

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)