Podsumowanie sezonu 2018

Na dzisiejszą uroczystość zakończenia sezonu przybyli licznie zawodnicy klubu wraz z Rodzicami.
W mijającym 2018 roku łucznicy Grotu zaliczyli około 30-tu startów podczas których zdobyli aż 243 medale!!!

Nasi zawodnicy wywalczyli również 12 tytułów mistrzowskich na Mistrzostwach Polski w kategoriach: młodzików, juniorów, młodzieżowców i mastersów!!!
Podczas klubowej gali nagrodzono 21 zawodników statuetkami za „dobre” oraz „wybitne” osiągnięcia w sezonie 2018. Po części oficjalnej można było skosztować domowych wypieków podziwiając wystawę medali i pucharów naszych podopiecznych.

Cóż, w tym roku zawiesiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko i czeka nas sporo pracy aby tym sukcesom dorównać w sezonie 2019, czego sobie i wszystkim zawodnikom serdecznie życzymy!

Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

IX Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Głuchołazy 2019

Ponad 200 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie tegorocznych Halowych Mistrzostw Polski Młodzików w Łucznictwie. Nasz klub reprezentowało 11-tu zawodników.

18 marca 2019 Czytaj więcej

Odwołany trening grupy początkującej

W dniu dzisiejszym, tj. 15 marca trening grupy początkującej jest odwołany z powodu wyjazdu na Mistrzostwa Polski Młodzików.

15 marca 2019 Czytaj więcej

XVIII Memoriał Trenerów – Dąbrowa Tarnowska

W sobotę 2 marca udaliśmy się do Dąbrowy Tarnowskiej, aby wziąć udział w Halowym Memoriale Trenerów: Borsy, Czuba, Hudyki. Zawody zgromadziły na starcie ponad stu zawodników i zawodniczek głównie z małopolskich klubów.