Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Młodzików i Dzieci „Złoty Liść Jesieni” – Kielce 2019.

Również w sobotę, 5 października, część naszych zawodników postanowiła zawitać do Kielc, aby zakończyć sezon letni startem na „Złotym Liściu Jesieni”. Na starcie tegorocznego „Liścia” stanęło dokładnie 101 zawodników z 20-stu klubów z całej Polski. Nasza ekipa liczyła 12 osób, z których aż sześciu znalazło się na podium! Oto ich wyniki:

kat. apacze dziewczęta:
Agnieszka Ficek – 1 m-ce 🥇

kat. apacze chłopcy:
Sebastian Olearczyk – 1 m-ce 🥇


kat. dzieci starsze dziewczęta:
Karolina Grudzień – 1 m-ce 🥇
Kinga Ratyńska – 4 m-ce
Emilia Balint – 10 m-ce
Alicja Kiera – 13 m-ce


kat. dzieci starsze chłopcy:
Jakub Mrozek – 4 m-ce
Filip Olearczyk – 9 m-ce


kat. młodziczki:
Dominika Brzezina – 2 m-ce 🥈


kat. młodzicy:
Maciej Sitek – 1 m-ce 🥇
Paweł Korzonek – 2 m-ce 🥈
Mateusz Synowiec – 12 m-ce

Tym miłym akcentem kończymy sezon letni, a pomału zaczynamy myśleć o przygotowaniach do sezonu halowego 😉.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)