Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Młodzików i Dzieci „Złoty Liść Jesieni” – Kielce 2019.

Również w sobotę, 5 października, część naszych zawodników postanowiła zawitać do Kielc, aby zakończyć sezon letni startem na „Złotym Liściu Jesieni”. Na starcie tegorocznego „Liścia” stanęło dokładnie 101 zawodników z 20-stu klubów z całej Polski. Nasza ekipa liczyła 12 osób, z których aż sześciu znalazło się na podium! Oto ich wyniki:

kat. apacze dziewczęta:
Agnieszka Ficek – 1 m-ce 🥇

kat. apacze chłopcy:
Sebastian Olearczyk – 1 m-ce 🥇


kat. dzieci starsze dziewczęta:
Karolina Grudzień – 1 m-ce 🥇
Kinga Ratyńska – 4 m-ce
Emilia Balint – 10 m-ce
Alicja Kiera – 13 m-ce


kat. dzieci starsze chłopcy:
Jakub Mrozek – 4 m-ce
Filip Olearczyk – 9 m-ce


kat. młodziczki:
Dominika Brzezina – 2 m-ce 🥈


kat. młodzicy:
Maciej Sitek – 1 m-ce 🥇
Paweł Korzonek – 2 m-ce 🥈
Mateusz Synowiec – 12 m-ce

Tym miłym akcentem kończymy sezon letni, a pomału zaczynamy myśleć o przygotowaniach do sezonu halowego 😉.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)