Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny – Prudnik, 27.08.2016 r.

OTK w PRUDNIKU
W ostatnią sobotę sierpnia, do Prudnika zjechało mnóstwo zawodniczek i zawodników, by wystartować w kolejnej rundzie Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego (OTK). I tutaj też było ciekawie, choć nie tak, jak w Żywcu. Zasadniczo możemy śmiało napisać, że ta edycja OTK, to były nowatorsko zorganizowane zawody, w których każdy ze startujących miał dowolność w wyborze sposobu rywalizacji, począwszy od: strzelania pełnej rundy FITA, poprzez strzelanie tylko dwóch odległości, następnie pchnięcie kulą, a skończywszy na grze w rugby siedmioosobowe. Wprost zżera nas ciekawość, co będzie w przyszłym roku. W każdym razie, nasi reprezentanci postanowili pozostać przy dwóch pierwszych ewentualnościach i podzielili się na:
> strzelanie pełnej rundy FITA w kategorii OPEN kobiety – łuk klasyczny: Patrycja Boniek i Dominika Klyszcz, a także 
> strzelanie dwóch odległości, z podziałem na: 2 x 70m. – Szymon Porębski, Mateusz Porębski i Patryk Szreder (kategoria OPEN mężczyźni – łuk klasyczny) oraz 2 x 60m. – Justyna Wyciślik (kategoria „juniorka młodsza”).
Tradycyjnie już w tym roku, po najlepsze rezultaty i lokaty sięgnęła żeńska część grotowskiej ekipy. Justyna Wyciślik kolejny już raz zajęła 2 miejsce i można śmiało napisać, że to jest jej ulubiene.
Również drugą lokatą zakończyła rywalizację w swojej kategorii Patrycja Boniek, tylko minimalnie wyprzedzając Dominikę Klyszcz (3 miejsce). Bez zmian jeśli chodzi o męską część naszych zawodników. Cała trójka (Szymon, Mateusz i Patryk) została ostatecznie sklasyfikowana na dalszych pozycjach (odpowiednio: 16, 17 i 22).
Po więcej szczegółów można sięgnąć do „Protokołu zawodów (…), który opublikowano na stronie internetowej PZŁucz.
 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)