Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny – Prudnik, 27.08.2016 r.

OTK w PRUDNIKU
W ostatnią sobotę sierpnia, do Prudnika zjechało mnóstwo zawodniczek i zawodników, by wystartować w kolejnej rundzie Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego (OTK). I tutaj też było ciekawie, choć nie tak, jak w Żywcu. Zasadniczo możemy śmiało napisać, że ta edycja OTK, to były nowatorsko zorganizowane zawody, w których każdy ze startujących miał dowolność w wyborze sposobu rywalizacji, począwszy od: strzelania pełnej rundy FITA, poprzez strzelanie tylko dwóch odległości, następnie pchnięcie kulą, a skończywszy na grze w rugby siedmioosobowe. Wprost zżera nas ciekawość, co będzie w przyszłym roku. W każdym razie, nasi reprezentanci postanowili pozostać przy dwóch pierwszych ewentualnościach i podzielili się na:
> strzelanie pełnej rundy FITA w kategorii OPEN kobiety – łuk klasyczny: Patrycja Boniek i Dominika Klyszcz, a także 
> strzelanie dwóch odległości, z podziałem na: 2 x 70m. – Szymon Porębski, Mateusz Porębski i Patryk Szreder (kategoria OPEN mężczyźni – łuk klasyczny) oraz 2 x 60m. – Justyna Wyciślik (kategoria „juniorka młodsza”).
Tradycyjnie już w tym roku, po najlepsze rezultaty i lokaty sięgnęła żeńska część grotowskiej ekipy. Justyna Wyciślik kolejny już raz zajęła 2 miejsce i można śmiało napisać, że to jest jej ulubiene.
Również drugą lokatą zakończyła rywalizację w swojej kategorii Patrycja Boniek, tylko minimalnie wyprzedzając Dominikę Klyszcz (3 miejsce). Bez zmian jeśli chodzi o męską część naszych zawodników. Cała trójka (Szymon, Mateusz i Patryk) została ostatecznie sklasyfikowana na dalszych pozycjach (odpowiednio: 16, 17 i 22).
Po więcej szczegółów można sięgnąć do „Protokołu zawodów (…), który opublikowano na stronie internetowej PZŁucz.
 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)