Ogólnopolska Liga Młodzików

Dzisiaj na torach łuczniczych “Płaszowianki” Kraków odbyła się finałowa runda Ogólnopolskiej Ligi Młodzików.

Nasi podopieczni pokazali, że medale Mistrzostw Polski Młodzików zdobyte dwa tygodnie temu w Żywcu to nie przypadek 😉 i zajęli:
drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Lepa, Dominika Ratyńska, Karolina Hernicka oraz Dominika Brzezina – pierwsze miejsce w Polsce;
drużyna chłopców w składzie: Adrian Szłapak, Jakub Sroka, Paweł Korzonek i Marcin Lesiński – drugie miejsce w Polsce:

Nam, jako trenerom, wypada być dumnym z tych sukcesów i mieć nadzieję, że Śląska Federacja Sportu w Katowicach, oraz Śląski Okręgowy Związek Łuczniczy przyzna naszym zawodnikom status członków kadry Śląska Młodzików.

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Łuczniczy – UKS Ameoli Świebodzice 2018

Na starcie tegorocznego Turnieju Mikołajkowego w Świebodzicach stanęło 195 zawodników i zawodniczek w kategoriach od dzieci młodszych po seniorów. Wśród startujących, tradycyjnie już, nie mogło zabraknąć przedstawicieli rudzkiego “Grotu”.

10 grudnia 2018 Czytaj więcej

Podsumowanie sezonu 2018 – film

Sezon 2018 w pigułce, zapraszamy na seans! Oglądajcie, udostępniajcie, strzelajcie!

17 listopada 2018 Czytaj więcej

Podsumowanie sezonu 2018

W mijającym 2018 roku łucznicy Grotu zaliczyli około 30-tu startów podczas których zdobyli aż 243 medale!!!