Natalia Lepa zwycięża w Bytomiu I Rundę Pucharu Polski Seniorek!!!

Po raz pierwszy w historii klubu nasza zawodniczka stanęła na najwyższym stopniu podium w cyklu Pucharu Polski Seniorów.
Do dzisiejszych pojedynków Natalia przystąpiła z 7-go miejsca po kwalifikacjach, w których strzeliła rekord życiowy – 625 pkt na 2x70m.
W 1/16 Natalia miała wolne przejście, w 1/8 zmierzyła się z Eweliną Jadczyk (Boruta Zgierz), która, jako bardziej doświadczona, mocno rozpoczęła od prowadzenia 4 do 0 po 2 setach. Natalia jednak nie poddała się i trzy kolejne sety należały do niej dając Jej ostatecznie zwycięstwo 6 do 4.
W 1/4 nasza zawodniczka trafiła na Zuzannę Bączyk (Marymont W-wa). Po zaciętym pojedynku z jednym remisem i naprzemiennie wysokimi seriami Natalia prowadziła już 5 do 3 by w secie 4-ym znów zremisować 29 do 29, co ostatecznie dało Jej zwycięstwo 6:4 i awans do półfinału.
W półfinale na drodze naszej podopiecznej stanęła Barbara Grzybek (Marymont W-wa), ale rozpędzona Natalia wygrała w trzech setach 6:0!
W finale spotkała się również z zawodniczką stołecznego Marymontu – Aleksandrą Ozdobą, odnosząc ostatecznie zwycięstwo 7 do 3 strzelając po drodze w przedostatnim secie trzy dziesiątki!
Dzień wcześniej rozegrano również Puchar Polski Juniorów, w którym Natalia zajęła m-ce 4, a wśród juniorów na 8 m-cu ukończył zawody Jakub Sroka.
Gratulacje!!!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Natalia Lepa zwycięża w Bytomiu I Rundę Pucharu Polski Seniorek!!!

Po raz pierwszy w historii klubu nasza zawodniczka stanęła na najwyższym stopniu podium w cyklu Pucharu Polski Seniorów.

14 maja 2023 Czytaj więcej

II-gi Memoriał Dariusza Wijasa, Skorków 13-14 maja.

W sobotę strzelali seniorzy w dwóch konkurencjach: łuk klasyczny i łuk barebow. Nasi dwaj reprezentanci startowali w obu i to jak się okazało z wielkim powodzeniem.

13 maja 2023 Czytaj więcej

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – Bytom, 6 maja 2023r.

Dzisiejsze zawody nie należały do najłatwiejszych, a to za sprawą deszczowej aury, jaką ugościł łuczników Bytom, ale cóż, na pogodę nikt nie ma wpływu…

6 maja 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)