Natalia Lepa zwycięża w Bytomiu I Rundę Pucharu Polski Seniorek!!!

Po raz pierwszy w historii klubu nasza zawodniczka stanęła na najwyższym stopniu podium w cyklu Pucharu Polski Seniorów.
Do dzisiejszych pojedynków Natalia przystąpiła z 7-go miejsca po kwalifikacjach, w których strzeliła rekord życiowy – 625 pkt na 2x70m.
W 1/16 Natalia miała wolne przejście, w 1/8 zmierzyła się z Eweliną Jadczyk (Boruta Zgierz), która, jako bardziej doświadczona, mocno rozpoczęła od prowadzenia 4 do 0 po 2 setach. Natalia jednak nie poddała się i trzy kolejne sety należały do niej dając Jej ostatecznie zwycięstwo 6 do 4.
W 1/4 nasza zawodniczka trafiła na Zuzannę Bączyk (Marymont W-wa). Po zaciętym pojedynku z jednym remisem i naprzemiennie wysokimi seriami Natalia prowadziła już 5 do 3 by w secie 4-ym znów zremisować 29 do 29, co ostatecznie dało Jej zwycięstwo 6:4 i awans do półfinału.
W półfinale na drodze naszej podopiecznej stanęła Barbara Grzybek (Marymont W-wa), ale rozpędzona Natalia wygrała w trzech setach 6:0!
W finale spotkała się również z zawodniczką stołecznego Marymontu – Aleksandrą Ozdobą, odnosząc ostatecznie zwycięstwo 7 do 3 strzelając po drodze w przedostatnim secie trzy dziesiątki!
Dzień wcześniej rozegrano również Puchar Polski Juniorów, w którym Natalia zajęła m-ce 4, a wśród juniorów na 8 m-cu ukończył zawody Jakub Sroka.
Gratulacje!!!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)