Natalia Lepa zwycięża w Bytomiu I Rundę Pucharu Polski Seniorek!!!

Po raz pierwszy w historii klubu nasza zawodniczka stanęła na najwyższym stopniu podium w cyklu Pucharu Polski Seniorów.
Do dzisiejszych pojedynków Natalia przystąpiła z 7-go miejsca po kwalifikacjach, w których strzeliła rekord życiowy – 625 pkt na 2x70m.
W 1/16 Natalia miała wolne przejście, w 1/8 zmierzyła się z Eweliną Jadczyk (Boruta Zgierz), która, jako bardziej doświadczona, mocno rozpoczęła od prowadzenia 4 do 0 po 2 setach. Natalia jednak nie poddała się i trzy kolejne sety należały do niej dając Jej ostatecznie zwycięstwo 6 do 4.
W 1/4 nasza zawodniczka trafiła na Zuzannę Bączyk (Marymont W-wa). Po zaciętym pojedynku z jednym remisem i naprzemiennie wysokimi seriami Natalia prowadziła już 5 do 3 by w secie 4-ym znów zremisować 29 do 29, co ostatecznie dało Jej zwycięstwo 6:4 i awans do półfinału.
W półfinale na drodze naszej podopiecznej stanęła Barbara Grzybek (Marymont W-wa), ale rozpędzona Natalia wygrała w trzech setach 6:0!
W finale spotkała się również z zawodniczką stołecznego Marymontu – Aleksandrą Ozdobą, odnosząc ostatecznie zwycięstwo 7 do 3 strzelając po drodze w przedostatnim secie trzy dziesiątki!
Dzień wcześniej rozegrano również Puchar Polski Juniorów, w którym Natalia zajęła m-ce 4, a wśród juniorów na 8 m-cu ukończył zawody Jakub Sroka.
Gratulacje!!!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)