Mistrzostwa Polski Młodzików – Żywiec 2018

Jechaliśmy do Żywca z dużymi nadziejami, ale to co się tam wydarzyło, zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszego klubu. Nasi zawodnicy poszli na całość i zdominowali tegoroczne Mistrzostwa Polski!

Indywidualną Mistrzynią Polski została Natalia Lepa, a tytuł II Wicemistrzyni Polski wywalczyła Karolina Hernicka.

Chłopcy nie wypadli gorzej, bo Wicemistrzem Polski został Jakub Sroka, a tytuł II Wicemistrza Polski powędrował do Adriana Szłapaka.

Drużyna Dziewcząt w składzie: Natalia Lepa, Karolina Hernicka, Dominika Ratyńska, Dominika Brzezina zostały drużynowymi Mistrzyniami Polski.

Drużyna chłopców w składzie: Jakub Sroka, Adrian Szłapak, Paweł Korzonek, Mateusz Synowiec zdobyli natomiast tytuł drużynowych Wicemistrzów Polski.

W konkurencji Mikst, Mistrzostwo Polski zdobyła para: Natalia Lepa, Adrian Szłapak, a tytuł Wicemistrzowski trafił w ręce pary: Karolina Hernicka, Jakub Sroka.

Ponadto, Natalia Lepa dołożyła jeszcze dwa złote medale zwyciężając zdecydowanie klasyfikacje na odległościach długich 2x40m, oraz krótkich 2x20m strzelając łącznie 1372/1440 pkt!
Jak widać ciężka, całoroczna praca się opłaciła! Teraz chwila odpoczynku, ale nie składamy jeszcze broni, bo przed nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Śląska
Młodzików i Dzieci.

Kadra trenerska w składzie:
Dariusz Wyciślik
Rafał Lepa
Igor Chudy

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)