Mistrzostwa Polski Młodzików – Kielce 2020.

W tegorocznych MP Młodzików w Kielcach wystartowało 180-ciu zawodników i zawodniczek z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 10-cioro zawodników – po równo 5-ciu młodzików i 5 młodziczek. W efekcie dwudniowych zmagań udało się wywalczyć 2 medale!
Srebrne medale i tytuł Wicemistrzów Polski zdobyła drużyna młodzików w składzie: Szymon Czarnik, Stanisław Sypion, Filip Sporek i Daniel Kamiński!
Drugi srebrny medal i tytuł Wicemistrzowski przypadł w udziale parze mikstowej w składzie: Karolina Grudzień / Szymon Czarnik!
Do dekoracji wychodzili również:
VII m-ce – mikst : Kinga Ratyńska, Stanisław Sypion,
VIII m-ce – Karolina Grudzień w klasyfikacji indywidualnej młodziczek,
VIII m-ce – Szymon Czarnik na odległościach krótkich 2x20m,
VI m-ce – drużyna młodziczek w składzie: Karolina Grudzień, Kinga Ratyńska, Aleksandra Antoniak, Emilia Balint.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 😉
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

UWAGA ZMIANY!!!

Uwaga zawodnicy!!! W związku z wejściem naszego miasta do czerwonej strefy, szkoła w której trenujemy przeszła w całości na tryb zdalny. Dlatego co najmniej do wyjścia z czerwonej strefy, wszystkie treningi będą odbywać się w klubie wg grafiku jak w sezonie letnim. Przypomnienie dla grupy początkującej środa: 16:00 – 17:15 piątek: 16:00 – 17:15 W […]

19 października 2020 Czytaj więcej

XXXIII Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską – Żywiec, 16-18.10.2020r.

Aż trzy dni trwała tegoroczna „Ciupaga”. Pogoda niestety nie rozpieszczała uczestników – deszcz, wilgoć, błoto i niska temperatura przypominały, że październik w Beskidach to nie są wczasy w Tunezji 😁.

18 października 2020 Czytaj więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Żywiec 15.10.2020r.

 Nietypowo, bo prawie w środku tygodnia rozegraliśmy jedne z ostatnich w tym roku zawodów na torach otwartych. Nasz klub reprezentowało siedmioro zawodników z kategorii – młodzik. Wyniki pozostawiają pewien niedosyt, ale pandemia i związane z nią obostrzenia, oraz niemal zerowa w stosunku do lat poprzednich pomoc finansowa naszego miasta, nie sprzyjają realizacji tegorocznych założeń treningowych.imo to, jakieś medale udało się z Żywca przywieźć 😉.

17 października 2020 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)