Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Prudnik 2018r

Gospodarzem tegorocznych MMM był klub “Obuwnik” Prudnik. Zawody rozegrano nietypowo – bo w środku tygodnia. Pogoda do strzelania doskonała.

Startowało przeszło 70 zawodników i zawodniczek. W zawodach wzięły udział wszystkie kluby z województw: śląskiego i opolskiego, prowadzące szkolenie w kategorii młodzika. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50 i 30 metrów.

W klasyfikacji indywidualnej młodziczek zwyciężyła nasza zawodniczka Natalia Lepa, wśród młodzików najlepszy był także zawodnik naszego klubu – Adrian Szłapak.

W kategorii mikstów złote medale zdobyła para: Natalia Lepa/Adrian Szłapak, a brązowe wywalczyła dwójka: Dominika Ratyńska/Jakub Sroka.

W klasyfikacji drużynowej młodziczek najlepsze były nasze dziewczęta w składzie: Natalia Lepa (659pkt), Karolina Hernicka (619pkt), Dominika Ratyńska (612pkt), Dominika Brzezina (612pkt). Chłopcy w składzie Adrian Szłapak (628pkt), Jakub Sroka (608pkt), Paweł Korzonek (567pkt), Marcin Lesiński (554pkt) nie byli gorsi i także wywieźli z Prudnika złote medale.

Podsumowując, zaliczyliśmy bardzo udany start, zdobywając:
2 złote medale indywidualne;
1 złoto i 1 brąz w mikstach;
2 złote medale w drużynach;

W klasyfikacji klubowej zajęliśmy drugie miejsce tuż za żywieckim “Łucznikiem”, który przywiózł na zawody cztery razy więcej zawodników, jednak nas cieszy jakość naszych osiągnięć, gdyż wszystkie rozdane dziś złote medale przyjechały z nami do Rudy Śląskiej 😉🎯

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Odwołane treningi 19 października 2018

W najbliższy piątek, tj. 19 października 2018 treningi wszystkich grup na hali odwołane!!!

18 października 2018 Czytaj więcej

Zmiana godzin treningów w sezonie zimowym 2018/2019

W związku z nadejściem jesieni, godziny i dni treningów ulegają zmianie. Szczegóły w pełnym tekście.

16 października 2018 Czytaj więcej

“Złoty liść jesieni” – 6/10/2018 Stella Kielce

Na tegoroczne zawody młodzików i dzieci o “Złoty liść jesieni”, ściągnęła do Kielc ponad setka zawodników z piętnastu klubów z województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i śląskiego.

7 października 2018 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)