Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Prudnik 2018r

Gospodarzem tegorocznych MMM był klub „Obuwnik” Prudnik. Zawody rozegrano nietypowo – bo w środku tygodnia. Pogoda do strzelania doskonała.

Startowało przeszło 70 zawodników i zawodniczek. W zawodach wzięły udział wszystkie kluby z województw: śląskiego i opolskiego, prowadzące szkolenie w kategorii młodzika. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50 i 30 metrów.

W klasyfikacji indywidualnej młodziczek zwyciężyła nasza zawodniczka Natalia Lepa, wśród młodzików najlepszy był także zawodnik naszego klubu – Adrian Szłapak.

W kategorii mikstów złote medale zdobyła para: Natalia Lepa/Adrian Szłapak, a brązowe wywalczyła dwójka: Dominika Ratyńska/Jakub Sroka.

W klasyfikacji drużynowej młodziczek najlepsze były nasze dziewczęta w składzie: Natalia Lepa (659pkt), Karolina Hernicka (619pkt), Dominika Ratyńska (612pkt), Dominika Brzezina (612pkt). Chłopcy w składzie Adrian Szłapak (628pkt), Jakub Sroka (608pkt), Paweł Korzonek (567pkt), Marcin Lesiński (554pkt) nie byli gorsi i także wywieźli z Prudnika złote medale.

Podsumowując, zaliczyliśmy bardzo udany start, zdobywając:
2 złote medale indywidualne;
1 złoto i 1 brąz w mikstach;
2 złote medale w drużynach;

W klasyfikacji klubowej zajęliśmy drugie miejsce tuż za żywieckim „Łucznikiem”, który przywiózł na zawody cztery razy więcej zawodników, jednak nas cieszy jakość naszych osiągnięć, gdyż wszystkie rozdane dziś złote medale przyjechały z nami do Rudy Śląskiej 😉🎯

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Puchar Gór Stołowych 2019 oraz II Runda Dolnośląskiej Ligi Młodzików

W sobotę, 18 maja, łucznicy „Grotu” Ruda Śląska w liczbie 14-tu, strzelali na zawodach w Ścinawce na Dolnym Śląsku. Zawody perfekcyjnie zorganizowane przez klub UKS „Victoria” Ścinawka.

20 maja 2019 Czytaj więcej

I-sza Runda Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci w Łucznictwie – Stolarzowice 2019

W piątek 3-go maja odbyła się pierwsza runda tegorocznej Śląskiej Ligi. Gospodarzem był klub LKS Tempo Stolarzowice.

4 maja 2019 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)