Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionalne – Żywiec, 30.09.2015 r.

TRYUMF JUSTYNY WYCIŚLIK W ŻYWCU
Pięcioro reprezentantów UKS „GROT” poddało swoje umiejętności łucznicze weryfikacji podczas startu w Międzywojewódzkich Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w Łucznictwie, które odbyły się w minioną środę na obiekcie „Łucznika” w Żywcu. Na starcie stanęło blisko 200 młodych zawodniczek i zawodników z woj. Śląskiego i Opolskiego w dwóch kategoriach wiekowych. Nasza skromna ilościowo ekipa walczyła dzielnie i postarała się o czołowe lokaty.
W kategorii „młodziczka starsza”, bezapelacyjne zwycięstwo odniosła Justyna Wyciślik. Osiągnęła to dzięki strzeleniu 318 pkt. na odległości 50m. oraz 309 pkt. na odległości 30m. Dodajmy w tym miejscu, iż swoją rywalkę, która ostatecznie uplasowała się na drugiej pozycji, Justyna wyprzedziła o 98 pkt.
Z czwórki naszych „młodzików”, najlepszym występem może pochwalić się najmłodszy z nich, czyli Wiktor Szreder, który w ostatecznej klasyfikacji zajął bardzo dobrą, 4 pozycję. Pozostali reprezentanci „GROT” startujący w tej samej kategorii, Marcel Pilarek, Arkadiusz Mróz i Sebastian Ziętek strzelali najlepiej jak potrafią i także mogli mieć powody do satysfakcji, ponieważ ostatecznie zakończyli Mistrzostwa w pierwszej dziesiątce klasyfikacji.
Dzięki dobrym indywidualnym lokatom naszych zawodników, UKS „GROT” Ruda Śląska został nagrodzony przez organizatora zawodów okazałym pucharem za zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji zespołowej.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)