Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików – Żywiec, 30.09.2014 r.

MŁODZI RUDZIANIE W GŁÓWNYCH ROLACH NA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW
Nasi najmłodsi reprezentanci doczekali się weryfikacji swoich umiejętności łuczniczych we wtorek 30-go września podczas startu w Międzywojewódzkich Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w Łucznictwie. Tradycyjnie już zawody odbyły się na torach łuczniczych w Żywcu. W gronie blisko 200 młodych zawodniczek i zawodników z woj. Śląskiego i Opolskiego startujących w dwóch kategoriach wiekowych, czołowe role przypadły naszym zawodnikom. I tak w kategorii „Młodzik Starszy”, Bartkowi Rymarzowi zabrakło tylko dwóch punktów do sięgnięcia po pierwsze miejsce. Dzięki zdobyciu 324 pkt. na odległości 50m. oraz 320 pkt. na odległości 30m. musiał zadowolić się lokatą na drugim stopniu podium. Z kolei tylko trzech punktów (303 pkt. na odległości 50m. + 311 pkt. na odległości 30m.) zabrakło do końcowego zwycięstwa Patrycji Boniek startującej w kategorii „Młodziczka Starsza”. Dzięki ilości zdobytych punktów Patrycja musiała również polubić drugi stopień podium. Startująca w tej samej kategorii Karolina Skawińska nie odbiegła zbyt wiele poziomem strzeleckim od swojej koleżanki i dzięki wystrzelaniu nowych rekordów życiowych została ostatecznie sklasyfikowana na dobrej 5 pozycji.
Justyna Wyciślik startująca w kategorii „Młodziczka” nie chciała najwyraźniej robić przykrości swoim starszym koleżankom oraz starszemu koledze i dzięki zdobyciu 304 pkt. na odległości 40m. oraz 327 pkt. na odległości 20m. zadowoliła się również drugą pozycją w końcowej klasyfikacji Mistrzostw.
Nasi dwaj pozostali reprezentanci startujący w kategorii „Młodzik”, Sebastian Ziętek i Marcel Pilarek, stoczyli bardzo wyrównany bój ze sobą, a także ze swoimi pozostałymi konkurentami. W jego wyniku i dzięki ilości wystrzelanych punktów mogą mieć również powody do satysfakcji, ponieważ ostatecznie zostali sklasyfikowani na 5 miejscu (Sebastian Ziętek) oraz 7 miejscu (Marcel Pilarek).
GRATULUJEMY!

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)