Międzyklubowy Turniej Łuczniczy – Bytom, 03.10.2015 r.

CAŁY BYTOM (I NIE TYLKO) STRZELA Z ŁUKÓW
W sobotę, 3 października, tj. w dniu, w którym podczas kwalifikacji tak dobrze poczynała sobie jedna część naszych zawodników, na stadionie sportowym „Tempa” w Bytomiu – Stolarzowicach odbyła się kolejna edycja Międzyklubowych Zawodów Łuczniczych. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym, impreza okazała się udanym przedsięwzięciem. Na start w zawodach zdecydowało się blisko 50 zawodniczek i zawodników, reprezentujących wszystkie okoliczne śląskie kluby łucznicze.
Z bardzo dobrej strony sportowej pokazali się wszyscy nasi reprezentanci, wygrywając lub zajmując czołowe lokaty w poszczególnych klasyfikacjach sprzętowo – wiekowych, czyli:
Natalia Lepa – 1 pozycja,
Paweł Tobijański – 1 pozycja, Igor Chudy – 2 pozycja, Piotr Stawicki – 2 pozycja, Sebastian Ziętek – 2 pozycja, Dominika Klyszcz – 2 pozycja, Jakub Sroka – 3 pozycja.
W konkurencji drużynowej, w trakcie której poszczególni zawodnicy mieli za zadanie strzelać po kolei z jednego słabego łuku nie posiadającego celownika oraz innego osprzętu, nasze dziewczęta w składzie: Marta Karasińska, Dominika Klyszcz i Paulina Drozd wywalczyły 3 miejsce na podium, pokonując w trakcie pojedynkowej rywalizacji m.in. drużynę męską seniorów.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)