Międzyklubowy Turniej Łuczniczy – Bytom, 03.10.2015 r.

CAŁY BYTOM (I NIE TYLKO) STRZELA Z ŁUKÓW
W sobotę, 3 października, tj. w dniu, w którym podczas kwalifikacji tak dobrze poczynała sobie jedna część naszych zawodników, na stadionie sportowym „Tempa” w Bytomiu – Stolarzowicach odbyła się kolejna edycja Międzyklubowych Zawodów Łuczniczych. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym, impreza okazała się udanym przedsięwzięciem. Na start w zawodach zdecydowało się blisko 50 zawodniczek i zawodników, reprezentujących wszystkie okoliczne śląskie kluby łucznicze.
Z bardzo dobrej strony sportowej pokazali się wszyscy nasi reprezentanci, wygrywając lub zajmując czołowe lokaty w poszczególnych klasyfikacjach sprzętowo – wiekowych, czyli:
Natalia Lepa – 1 pozycja,
Paweł Tobijański – 1 pozycja, Igor Chudy – 2 pozycja, Piotr Stawicki – 2 pozycja, Sebastian Ziętek – 2 pozycja, Dominika Klyszcz – 2 pozycja, Jakub Sroka – 3 pozycja.
W konkurencji drużynowej, w trakcie której poszczególni zawodnicy mieli za zadanie strzelać po kolei z jednego słabego łuku nie posiadającego celownika oraz innego osprzętu, nasze dziewczęta w składzie: Marta Karasińska, Dominika Klyszcz i Paulina Drozd wywalczyły 3 miejsce na podium, pokonując w trakcie pojedynkowej rywalizacji m.in. drużynę męską seniorów.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)