Miały być MP – jest nic…

Ubiegłoroczne Halowe Mistrzostwa Polski odwołano tydzień przed – tegoroczne, dzień przed. Miały być MP – zamiast tego jest lockdown, zakaz treningów i kolejna narodowa kwarantanna… Oby nie było jak ze szkołami, które zamknięto rok temu na dwa tygodnie.
Ale w myśl tego, że nie warto denerwować się na coś, na co nie mamy wpływu, nasi młodzicy zrobili sobie na dzisiejszym treningu swoje Mistrzostwa. Najlepszy wynik wystrzelała Kinga Ratyńska wyprzedzając o włos Filipa Sporka, oraz o nieco więcej punktów – trzeciego w dzisiejszym rankingu – Tymka Kolasińskiego. Szczegółowe wyniki na ostatnim zdjęciu w galerii, do której obejrzenia zachęcam!
Przed Wami 2 tygodnie przymusowej przerwy, ale głowa do góry – wykorzystajcie ten czas na odpoczynek – najlepiej aktywny. Nie martwcie się – wrócimy silniejsi!
3majcie sie zdrowo!!!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)