Memoriał Trenerów Stelli Kielce, 29/01/2022r.

Memoriał Trenerów Stelli Kielce, 29/01/2022r.
Na dzisiejszych zawodach w Kielcach nie mogło nas zabraknąć. Memoriał Trenerów Stelli już na stałe wpisał się do naszego rocznego kalendarza startowego. W tym roku przywozimy z Kielc aż 8 medali! Oto nasi podopieczni, którzy stanęli dziś na podium:
Kat. dzieci:
Martyna Patlewicz – 3 m-ce
Kat młodziczki:
Małgorzata Gebauer – 1 m-ce
Kat młodzicy:
Tymoteusz Kolasiński – 1 m-sce
Kadeci:
Stanisław Sypion – 1 m-ce
Szymon Czarnik – 2 m-ce
Sambor Murawski – 3 m-ce
Kadetki:
Karolina Grudzień – 3 m-ce
Juniorki:
Dominika Ratyńska – 2 m-ce
Warto nadmienić, że w kategorii kadetów i juniorów rywalizowaliśmy z czołówką Kadry Narodowej w tych kategoriach, która akurat przebywa w Kielcach na zgrupowaniu. Nasze dzisiejsze 5 medali w tych kategoriach cieszy zatem podwójnie😉.
Podziękowania dla Organizatorów za zaproszenie i sprawnie przeprowadzone zawody🎯!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)