Memoriał Trenerów: Józefa i Iwony Trześniewskich

Memoriał Trenerów: Józefa i Iwony Trześniewskich – Radom 26-27 listopada 2022r.
Pamiętając świetną zeszłoroczną imprezę, zagościliśmy również w tym roku w Radomiu😉. Wielkie brawa dla ŁKS Radom za kolejną imprezę łuczniczą na poziomie!
W sobotnich zmaganiach kadetów, juniorów i kategorii open najlepiej zaprezentowali się ci pierwsi:
kadetki
3 m-ce – Małgorzata Gebauer
4 m-ce – Magdalena Górska
kadeci
3 m-ce – Sambor Murawski
4 m-ce – Szymon Czarnik
juniorzy
5 m-ce – Jakub Sroka
open meżczyźni
7 m-ce – Rafał Czapaj
W niedzielę natomiast rywalizowali młodzicy i nasza reprezentacja, mimo skromnej 5-cio osobowej obsady, zdobyła aż 3 medale:
młodziczki
1 m-ce 🥇 – Małgorzata Gebauer
4 m-ce – Olga Krot
5 m-ce – Agnieszka Ficek
młodzicy
1 m-ce 🥇 – Bartosz Podżorski
3 m-ce 🥉 – Dawid Hadryś
Gratulacje!
trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)