Memoriał Łuczniczy im.trenerów: Sadowskiego i Prostaka – Głuchołazy, 23.05.2015 r.

DOBRY START JUNIORÓW MŁODSZYCH UKS „GROT” W GŁUCHOŁAZACH
Trójka reprezentantów UKS „GROT” w składzie: Patrycja Boniek, Karolina Skawińska i Mateusz Porębski, którzy nie wzięli udziału w zawodach FIELD w Bytomiu, wyjechała w sobotę do Głuchołaz, gdzie zaliczyła start w Memoriałowym Turnieju Łuczniczym im. Trenerów Bogusława Sadowskiego i Zygmunta Prostaka.

Dobre umiejętności oraz przygotowanie do sezonu potwierdził Mateusz Porębski, który w ostatecznej klasyfikacji sięgnął po 2 pozycję, dzięki zdobyciu ogółem 1247 pkt., w skład których weszły: 284 pkt. (odl. 70m.) + 325 pkt. (odl. 60m.) + 299 pkt. (odl. 50m.) + 339 pkt.* (odl. 30m.).

Odrobinę gorszą lokatę uzyskała Patrycja Boniek, zajmując w końcowej klasyfikacji zawodów 4 miejsce, po wystrzelaniu kolejno: 281 pkt. (odl. 60m.) + 306 pkt.* (odl. 50m.) + 268 pkt. (odl. 40m.) + 309 pkt. (odl. 30m.), co ogółem przełożyło się na przyzwoite 1164 pkt.
Nasza trzecia młoda zawodniczka, Karolina Skawińska uzyskując w zawodach wynik punktowy w granicach ok. 1000 pkt., uplasowała się ostatecznie w połowie drugiej dziesiątki klasyfikacji turniejowej.

(*) – rekord życiowy.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)