Memoriał J. Konopczyńskiego (Żołędowo) i Puchar Beskidów (Żywiec)

MEMORIAŁ J. KONOPCZYŃSKIEGO + PUCHAR BESKIDÓW
Areną zmagań łuczników w pierwszy weekend października było Żołędowo. Przyjechali tam ci, którzy chcieli wziąć udział w Memoriale łuczniczym im. Jana Konopczyńskiego. Tydzień później, te łuczniczki i ci łucznicy, którym w tym roku chciało się jeszcze wystartować, przyjechali do Żywca na kolejną edycję zawodów o „Puchar Beskidów”. Jeśli chodzi o UKS „GROT”, to na wyjazd do Żołędowa i start zdecydowała się tylko jedna nasza zawodniczka – Karolina Skawińska, natomiast w Żywcu, do Karoliny przyłączyła się Patrycja Boniek.
I powiedzmy, że to by było na tyle, jeśli chodzi o ich występ zarówno tu, jak i tam.  

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)