LXXVIII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE – BOGUCHWAŁA, 27-28.09.2014 r.

 

BARDZO DOBRY WYSTĘP ADAMA ŚCIBSKIEGO NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE!
Z bardzo dobrej strony pokazał się Adam Ścibski, który jako jedyny z zawodników UKS „GROT” wystartował w Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie przeprowadzonych w miniony weekend na torach łuczniczych w Boguchwale. Życiową dyspozycję zademonstrował już podczas sobotnich kwalifikacji, które ostatecznie zakończył na świetnej 3 pozycji, pozostawiając w pokonanym polu wielu bardziej doświadczonych i bardziej utytułowanych zawodników. Osiągnął to dzięki zdobyciu 1261 pkt. (rekord życiowy), na które złożyły się kolejno: 307 pkt. (odległość 90m.) + 311 pkt. (odległość 70m.) + 307 pkt. (odległość 50m.) + 336 pkt. (odległość 30m.). Należy dodać, że rekordowo wysoki rezultat punktowy na 90-ciu metrach zapewnił Adamowi tzw. „mały” brązowy medal za tą odległość.
Nasz jedynak potwierdził wysoką formę w niedzielnych pojedynkach indywidualnych, w trakcie których startował bardzo odważnie, pewnie pokonując kolejnych przeciwników. Dopiero pojedynek w 1/16 finału, w trakcie którego szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą, zakończył się ostatecznie minimalną porażką naszego zawodnika w stosunku 4:6. Dzięki ilości zdobytych punktów Adam Ścibski w ostatecznej klasyfikacji LXXVIII Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie zajął niezłe 18 miejsce.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Turniej Mikołajkowy – Legnica 4/12/2022r

Dzisiaj w Legnicy rywalizowaliśmy w kategorii open, po kwalifikacjach odbyły się pojedynki od 1/8

4 grudnia 2022 Czytaj więcej

Turniej Mikołajkowy – Legnica 3/12/2022r

Start w Turnieju Mikołajkowym w Legnicy to już taka nasza grudniowa tradycja.

3 grudnia 2022 Czytaj więcej

Nasi zawodnicy w Kadrze Narodowej

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na I półrocze 2023r. W składzie znalazło się 7-mioro naszych zawodników!

2 grudnia 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)