LXXVIII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE – BOGUCHWAŁA, 27-28.09.2014 r.

 

BARDZO DOBRY WYSTĘP ADAMA ŚCIBSKIEGO NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE!
Z bardzo dobrej strony pokazał się Adam Ścibski, który jako jedyny z zawodników UKS „GROT” wystartował w Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie przeprowadzonych w miniony weekend na torach łuczniczych w Boguchwale. Życiową dyspozycję zademonstrował już podczas sobotnich kwalifikacji, które ostatecznie zakończył na świetnej 3 pozycji, pozostawiając w pokonanym polu wielu bardziej doświadczonych i bardziej utytułowanych zawodników. Osiągnął to dzięki zdobyciu 1261 pkt. (rekord życiowy), na które złożyły się kolejno: 307 pkt. (odległość 90m.) + 311 pkt. (odległość 70m.) + 307 pkt. (odległość 50m.) + 336 pkt. (odległość 30m.). Należy dodać, że rekordowo wysoki rezultat punktowy na 90-ciu metrach zapewnił Adamowi tzw. „mały” brązowy medal za tą odległość.
Nasz jedynak potwierdził wysoką formę w niedzielnych pojedynkach indywidualnych, w trakcie których startował bardzo odważnie, pewnie pokonując kolejnych przeciwników. Dopiero pojedynek w 1/16 finału, w trakcie którego szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą, zakończył się ostatecznie minimalną porażką naszego zawodnika w stosunku 4:6. Dzięki ilości zdobytych punktów Adam Ścibski w ostatecznej klasyfikacji LXXVIII Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie zajął niezłe 18 miejsce.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)